Ekonomia i przedsiębiorstwa

 • wymiana walut

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie informacje o naszym Wrocławskim kantorze. Przygotowane przez nas zostały waluty z całego świata. Możliwe jest szybkie uzyskiwanie potrzebnych Wam pieniędzy. Za sprawą łatwej i prostej transakcji będziecie mogli otrzymać potrzebne środki płatności przed wyjazdem poza granicę kraju.

 • Pióra Waterman

  Nasze artykuły piśmiennicze dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukującym wyjątkowych produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo pióra Waterman, doceniane za swoją elegancję i wygodę użytkowania. Dostępne są również gustowne i praktyczne zestawy z długopisem, idealne na prezent.

 • Firma doradcza

  Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy doradczej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradczą, która rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku pięć lat temu. Finanse publiczne to bardzo ważny dział gospodarki. Od samego początku działamy na terenie województwa wielkopolskiego, jednak z każdym rokiem nasza oferta i zasięg działania rozszerzają się, nie tylko na dodatkowe usługi, ale również, jeśli chodzi o obszar działalności. W chwili obecnej zwracają się już do nas klienci z różnych regionów Polski (nadal największą grupę stanowią firmy i osoby z wielkopolski). Finanse publiczne mają się bardzo dobrze a nasza firma doradcza coraz prężniej się rozwija.

 • Audyt podatkowy

  Każda firma powinna mieć na uwadze zmiany w świadczeniach oraz płaceniu należności. Biuro doradcze WTS Saja wspiera klientów w zakresie finansów. Prowadzimy audyt podatkowy i badamy prawidłowości rozliczeń, zajmujemy się kompleksowym przeglądem oraz optymalizacją ryzyka, a także badamy ceny transferowe.

 • Biuro rachunkowe Skarżysko-Kamienna

  Usługi świadczone przez biuro rachunkowe naszej firmy skierowane są przede wszystkim do wszystkich zamieszkujących Skarżysko-Kamienną oraz w woj. świętokrzyskim. Jednakże obejmują one nie tylko kompleksową księgowość w Skarżysku, ale także wsparcie w wielu innych obszarach. Pomagamy między innymi otrzymać zwrot podatku i nie tylko. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu świadczonej przez nas pomocy znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • Obsługa magazynowa Łódź

  Zajmujemy się logistyką i e-commerce dla przedsiębiorstw. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy odbiór towaru od dostawców i obsługa magazynowa, a także przygotowywanie zamówień. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi halami klasy A w kluczowych, skomunikowanych miastach. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi.

 • Impreza firmowa Warszawa

  Organizujemy szereg eventów przeznaczonych dla zespołów, którzy chcą lepiej się poznać, a zarazem lepiej współpracować w warunkach biznesowych. Każda impreza firmowa przygotowywana przez naszą agencję w Warszawie zapewnia szereg rozrywki, a także przemyślane atrakcje, które zawsze posiadają cechy team building.

 • Usługi detektywistyczne Warszawa

  Wywiady gospodarcze to naprawdę bardzo przydatne usługi detektywistyczne. Dzięki temu możemy nie wpakować się w jakiś kiepski interes. Zatem dobrze jest się przygotować właśnie do takich kroków. Dzięki temu można wiele danych wynotować, wiele różnego rodzaju szczegółów. Takimi metodami oczywiście posługują się detektywi i są one jednymi z najskuteczniejszych. Warto jest więc się temu bliżej przyjrzeć i znaleźć szczegóły. Wywiad gospodarczy jest zatem bardzo przydatną usługą detektywistyczną, gdy mamy jakiekolwiek wątpliwości. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

 • Doradztwo podatkowe Warszawa

  Nasze przedsiębiorstwo świadczy szereg kompleksowych i przede wszystkim użytecznych usług, takich jak doradztwo podatkowe. Nasza ulokowana w Warszawie kancelaria pomaga klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom w obszarze rozliczeń oraz kontrolowania wydatków. Mamy wiele lat doświadczenia w tym zakresie.

 • Doradca finansowy Inowrocław

  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, to z pewnością odczuwasz spore obciążenie związane z koniecznością zajmowania się rozliczeniami i innymi formalnościami. Jako doradca finansowy proponujemy nasze usługi w Inowrocławiu. Oferujemy wsparcie w zakresie podatków czy też BHP oraz obsługę księgową.

 • szkolenia bhp Sochaczew cennik

  Zasady dotyczące funkcjonowania zakładu pracy oraz praw osób zatrudnionych, powinny być znane zarówno doświadczonym pracownikom, jak i tym nowym. Nasi specjaliści już od wielu lat przeprowadzają szkolenia BHP w Sochaczewie i w Warszawie. Rozsądny cennik i profesjonalizm co roku przyciągają wielu kursantów.