Ekonomia i przedsiębiorstwa

 • wymiana walut

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie informacje o naszym Wrocławskim kantorze. Przygotowane przez nas zostały waluty z całego świata. Możliwe jest szybkie uzyskiwanie potrzebnych Wam pieniędzy. Za sprawą łatwej i prostej transakcji będziecie mogli otrzymać potrzebne środki płatności przed wyjazdem poza granicę kraju.

 • Pióra Waterman

  Nasze artykuły piśmiennicze dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukującym wyjątkowych produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo pióra Waterman, doceniane za swoją elegancję i wygodę użytkowania. Dostępne są również gustowne i praktyczne zestawy z długopisem, idealne na prezent.

 • Audyt podatkowy

  Każda firma powinna mieć na uwadze zmiany w świadczeniach oraz płaceniu należności. Biuro doradcze WTS Saja wspiera klientów w zakresie finansów. Prowadzimy audyt podatkowy i badamy prawidłowości rozliczeń, zajmujemy się kompleksowym przeglądem oraz optymalizacją ryzyka, a także badamy ceny transferowe.

 • Doradca finansowy Inowrocław

  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, to z pewnością odczuwasz spore obciążenie związane z koniecznością zajmowania się rozliczeniami i innymi formalnościami. Jako doradca finansowy proponujemy nasze usługi w Inowrocławiu. Oferujemy wsparcie w zakresie podatków czy też BHP oraz obsługę księgową.

 • szkolenia bhp Sochaczew cennik

  Zasady dotyczące funkcjonowania zakładu pracy oraz praw osób zatrudnionych, powinny być znane zarówno doświadczonym pracownikom, jak i tym nowym. Nasi specjaliści już od wielu lat przeprowadzają szkolenia BHP w Sochaczewie i w Warszawie. Rozsądny cennik i profesjonalizm co roku przyciągają wielu kursantów.

 • Biuro rachunkowe Ursynów

  Coraz większa specjalizacja firm sprawia, że wiele z nich decyduje się na usługi, które proponuje między innymi nasze biuro rachunkowe. Ursynów to warszawska dzielnica, gdzie prowadzimy swoją działalność. Służymy swoją fachową pomocą małym firmom i dużym przedsiębiorstwom, które nie chcą lub nie mają czasu na zajmowanie się dokumentami podatkowymi, płacami i innymi rzeczami związanymi z księgowością firmy.

 • Ubezpieczenia turystyczne

  Nadchodzi sezon urlopowy, a wy planujecie wyprawę życia? Zapewnijcie sobie spokój i bezpieczeństwo i przekonajcie się, co mogą Wam zaoferować ubezpieczenia turystyczne! Proponujemy szeroką gamę opcji, które pomogą Wam spersonalizować polisę do Waszych indywidualnych potrzeb. Czy to podróż dookoła świata, czy weekendowy wypad w góry - jesteśmy przygotowani na każda okoliczność. Dbamy o Wasz komfort, bo wiemy, jak ważne jest cieszyć się z wyjazdu, nie martwiąc się o niespodzianki. Kiedy macie nas przy swoim boku, jesteście zawsze bezpieczni! Zainwestujcie w spokój na wakacjach - skontaktujcie się z nami już dziś! Wasza przygoda czeka, a my jesteśmy tu, aby pomóc Wam ją spokojnie przeżyć.

 • Obsługa kadrowo-płacowa

  Przepisy prawa pracy podlegają częstym nowelizacjom. Obsługa kadrowo - płacowa oferowana przez nasze biuro rachunkowe w Skarżysku pozwala każdemu właścicielowi firmy upewnić się, że dokumentacja pracownicza sporządzana jest w sposób poprawny, a wynagrodzenia wypłacane są osobom zatrudnionym w terminie.