Ekonomia i przedsiębiorstwa

 • Administrowanie nieruchomościami

  Znajdziecie u nas administrowanie nieruchomościami, a więc zajęcie dla profesjonalistów. Monitoring i kontrola stanu technicznego budynku, sprawowanie nadzoru nad pracą firm odpowiedzialnych za konserwację i bieżące naprawy. Zlecanie wykonywania obligatoryjnych przeglądów okresowych. Tym także zajmuje się obsługa techniczna obiektów.

 • wymiana walut

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie informacje o naszym Wrocławskim kantorze. Przygotowane przez nas zostały waluty z całego świata. Możliwe jest szybkie uzyskiwanie potrzebnych Wam pieniędzy. Za sprawą łatwej i prostej transakcji będziecie mogli otrzymać potrzebne środki płatności przed wyjazdem poza granicę kraju.

 • Wirtualne biuro Warszawa najtaniej

  Proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie dla młodych przedsiębiorców, którzy nie dysponują odpowiednim zapleczem finansowym, koniecznym do opłacenia odpowiedniego pomieszczenia. Aby najtaniej wynająć wirtualne biuro, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam, zyskasz prestiż w oczach potencjalnych partnerów biznesowych.

 • Pióra Waterman

  Nasze artykuły piśmiennicze dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukującym wyjątkowych produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo pióra Waterman, doceniane za swoją elegancję i wygodę użytkowania. Dostępne są również gustowne i praktyczne zestawy z długopisem, idealne na prezent.

 • ubezpieczenia na życie

  Ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie na życie, komunikacyjne, majątkowe klientów indywidualnych jak i biznesowych - to ledwo kawałek sugerowanej propozycji Wasiele z Nowego Targu. O zalążka naszym najistotniejszym celem jest proponowanie niepowtarzalnej jakości ofert. Zapraszamy Na naszą stronę internetową.

 • Ubezpieczenia medyczne

  Prywatne ubezpieczenia medyczne do gwarancja opieki lekarskiej na najwyższym poziomie. Obejmuje ono szeroki wachlarz świadczeń, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujesz. Dzięki niemu zyskujesz nieograniczony dostęp do lekarzy wszystkich specjalności, jak również badań profilaktycznych i specjalistycznych bez konieczności posiadania stosownych skierowań.

 • Firma doradcza

  Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy doradczej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradczą, która rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku pięć lat temu. Finanse publiczne to bardzo ważny dział gospodarki. Od samego początku działamy na terenie województwa wielkopolskiego, jednak z każdym rokiem nasza oferta i zasięg działania rozszerzają się, nie tylko na dodatkowe usługi, ale również, jeśli chodzi o obszar działalności. W chwili obecnej zwracają się już do nas klienci z różnych regionów Polski (nadal największą grupę stanowią firmy i osoby z wielkopolski). Finanse publiczne mają się bardzo dobrze a nasza firma doradcza coraz prężniej się rozwija.

 • Biuro rachunkowe Płock

  Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu księgowości. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Płocku. Zajmujemy się rozliczaniem podatków dochodowych, przygotowywaniem dokumentów, a także sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za prowadzenie ewidencji przychodów oraz ksiąg handlowych.

 • Audyt podatkowy

  Każda firma powinna mieć na uwadze zmiany w świadczeniach oraz płaceniu należności. Biuro doradcze WTS Saja wspiera klientów w zakresie finansów. Prowadzimy audyt podatkowy i badamy prawidłowości rozliczeń, zajmujemy się kompleksowym przeglądem oraz optymalizacją ryzyka, a także badamy ceny transferowe.