Ekonomia i przedsiębiorstwa

 • wymiana walut

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie informacje o naszym Wrocławskim kantorze. Przygotowane przez nas zostały waluty z całego świata. Możliwe jest szybkie uzyskiwanie potrzebnych Wam pieniędzy. Za sprawą łatwej i prostej transakcji będziecie mogli otrzymać potrzebne środki płatności przed wyjazdem poza granicę kraju.

 • Pióra Waterman

  Nasze artykuły piśmiennicze dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukującym wyjątkowych produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo pióra Waterman, doceniane za swoją elegancję i wygodę użytkowania. Dostępne są również gustowne i praktyczne zestawy z długopisem, idealne na prezent.

 • Firma doradcza

  Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy doradczej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradczą, która rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku pięć lat temu. Finanse publiczne to bardzo ważny dział gospodarki. Od samego początku działamy na terenie województwa wielkopolskiego, jednak z każdym rokiem nasza oferta i zasięg działania rozszerzają się, nie tylko na dodatkowe usługi, ale również, jeśli chodzi o obszar działalności. W chwili obecnej zwracają się już do nas klienci z różnych regionów Polski (nadal największą grupę stanowią firmy i osoby z wielkopolski). Finanse publiczne mają się bardzo dobrze a nasza firma doradcza coraz prężniej się rozwija.

 • Audyt podatkowy

  Każda firma powinna mieć na uwadze zmiany w świadczeniach oraz płaceniu należności. Biuro doradcze WTS Saja wspiera klientów w zakresie finansów. Prowadzimy audyt podatkowy i badamy prawidłowości rozliczeń, zajmujemy się kompleksowym przeglądem oraz optymalizacją ryzyka, a także badamy ceny transferowe.

 • Biuro rachunkowe Skarżysko-Kamienna

  Usługi świadczone przez biuro rachunkowe naszej firmy skierowane są przede wszystkim do wszystkich zamieszkujących Skarżysko-Kamienną oraz w woj. świętokrzyskim. Jednakże obejmują one nie tylko kompleksową księgowość w Skarżysku, ale także wsparcie w wielu innych obszarach. Pomagamy między innymi otrzymać zwrot podatku i nie tylko. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu świadczonej przez nas pomocy znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • szkolenia biznesowe dla firm

  Nasza firma istnieje na rynku już od wielu lat. Jesteśmy zespołem certyfikowanych trenerów, którzy wiedzą, jak skutecznie podnieść efektywność pracy. Chcąc przekazywać naszą wiedzę dalej, postanowiliśmy organizować miękkie szkolenia biznesowe dla firm. Zainspirujemy, zmotywujemy i podpowiemy, jak działać skutecznie.

 • Pomoc księgowa Wieliczka

  Jeżeli interesuje Cię wsparcie profesjonalnego biura księgowego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Biura Starling Consulting. Nasza firma zapewnia pomoc księgową firmom, które chcą powierzyć te sprawy fachowcom. W zakres naszych działań wchodzi między innymi obsługa czynności związanych z założeniem firmy, prowadzenie ksiąg, obsługa rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS, obsługa kadrowa, listy płac, kartoteki wynagrodzeń oraz wiele innych. Zapewniamy fachową obsługę oraz korzystne warunku współpracy.

 • Obsługa magazynowa Łódź

  Zajmujemy się logistyką i e-commerce dla przedsiębiorstw. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy odbiór towaru od dostawców i obsługa magazynowa, a także przygotowywanie zamówień. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi halami klasy A w kluczowych, skomunikowanych miastach. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi.