Ekonomia i przedsiębiorstwa

 • Administrowanie nieruchomościami

  Znajdziecie u nas administrowanie nieruchomościami, a więc zajęcie dla profesjonalistów. Monitoring i kontrola stanu technicznego budynku, sprawowanie nadzoru nad pracą firm odpowiedzialnych za konserwację i bieżące naprawy. Zlecanie wykonywania obligatoryjnych przeglądów okresowych. Tym także zajmuje się obsługa techniczna obiektów.

 • wymiana walut

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie informacje o naszym Wrocławskim kantorze. Przygotowane przez nas zostały waluty z całego świata. Możliwe jest szybkie uzyskiwanie potrzebnych Wam pieniędzy. Za sprawą łatwej i prostej transakcji będziecie mogli otrzymać potrzebne środki płatności przed wyjazdem poza granicę kraju.

 • Wirtualne biuro Warszawa najtaniej

  Proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie dla młodych przedsiębiorców, którzy nie dysponują odpowiednim zapleczem finansowym, koniecznym do opłacenia odpowiedniego pomieszczenia. Aby najtaniej wynająć wirtualne biuro, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam, zyskasz prestiż w oczach potencjalnych partnerów biznesowych.

 • Pióra Waterman

  Nasze artykuły piśmiennicze dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukującym wyjątkowych produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo pióra Waterman, doceniane za swoją elegancję i wygodę użytkowania. Dostępne są również gustowne i praktyczne zestawy z długopisem, idealne na prezent.

 • ubezpieczenia na życie

  Ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie na życie, komunikacyjne, majątkowe klientów indywidualnych jak i biznesowych - to ledwo kawałek sugerowanej propozycji Wasiele z Nowego Targu. O zalążka naszym najistotniejszym celem jest proponowanie niepowtarzalnej jakości ofert. Zapraszamy Na naszą stronę internetową.

 • Ubezpieczenia medyczne

  Prywatne ubezpieczenia medyczne do gwarancja opieki lekarskiej na najwyższym poziomie. Obejmuje ono szeroki wachlarz świadczeń, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujesz. Dzięki niemu zyskujesz nieograniczony dostęp do lekarzy wszystkich specjalności, jak również badań profilaktycznych i specjalistycznych bez konieczności posiadania stosownych skierowań.