Ekonomia i przedsiębiorstwa

 • Upadłość Firmy

  Jednym z obszarów, w których specjalizuje się nasza Kancelaria jest kompleksowa obsługa biznesu. Wiąże się to nie tylko z koniecznością uczestniczenia w standardowych działaniach i pracach dokumentacyjnych, ale również w tych strategiach, które zmierzają do ogłoszenia upadłości firmy. Niekiedy jest to ostateczne rozwiązanie, które powinno być przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami oraz standardami. Należy więc podjąć pełną współpracę z prawnikiem, który będzie w stanie zatroszczyć się o takie działanie.

 • Biuro rachunkowe Bielsko-Biała

  Jeżeli brakuje ci pomysłu na to, gdzie należy poszukać oszczędności i jak usprawnić działania księgowe, to koniecznie skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego. Cennik usług jest również odzwierciedleniem ich szerokiego zakresu. W ten sposób możesz skupić się na istotnych i niezbędnych działaniach. My zajmiemy się obsługa kadrowo-płacową, rozliczeniami, uporządkowaniem dokumentacji, dostarczeniem wniosków i raportów do różnych instytucji oraz opracowaniem najlepszego i najkorzystniejszego programu oszczędnościowego.

 • Administrowanie nieruchomościami

  Znajdziecie u nas administrowanie nieruchomościami, a więc zajęcie dla profesjonalistów. Monitoring i kontrola stanu technicznego budynku, sprawowanie nadzoru nad pracą firm odpowiedzialnych za konserwację i bieżące naprawy. Zlecanie wykonywania obligatoryjnych przeglądów okresowych. Tym także zajmuje się obsługa techniczna obiektów.

 • Kantor Wrocław

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie informacje o naszym Wrocławskim kantorze. Przygotowane przez nas zostały waluty z całego świata. Możliwe jest szybkie uzyskiwanie potrzebnych Wam pieniędzy. Za sprawą łatwej i prostej transakcji będziecie mogli otrzymać potrzebne środki płatności przed wyjazdem poza granicę kraju.

 • Kontrola jakości

  Jednym z działań, które realizujemy, jest kontrola jakości - ukierunkowana na konkretną, wskazaną przez Klienta cechę produktu. W ten sposób jesteśmy w stanie wspomóc Państwa w doskonaleniu biznesu. Zespół LeanLogis NEW oferuje również kompleksowe wsparcie przy etykietowaniu towarów oraz konfekcjonowaniu.

 • Wynajem biura Gdynia

  Wiemy dokładnie czego potrzebuje przedsiębiorstwo do sprawnego działania. Dlatego nasza obsługa prawna firm skupia się na proponowaniu efektywnych rozwiązań i udzielaniu odpowiedzi na nurtujące klienta pytania. W Voffice z Gdyni możesz sprawić, że specjalista z zakresu legislacji będzie do dyspozycji w wynajętym przez Ciebie biurze. Do zakresu naszych usług wchodzą między innymi zakładanie i likwidacja spółek czy transakcje przenoszenia własności. Podejmujemy się także doradztwa z zakresu patentów.