Ekonomia i przedsiębiorstwa

 • Administrowanie nieruchomościami

  Znajdziecie u nas administrowanie nieruchomościami, a więc zajęcie dla profesjonalistów. Monitoring i kontrola stanu technicznego budynku, sprawowanie nadzoru nad pracą firm odpowiedzialnych za konserwację i bieżące naprawy. Zlecanie wykonywania obligatoryjnych przeglądów okresowych. Tym także zajmuje się obsługa techniczna obiektów.

 • Kantor Wrocław

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie informacje o naszym Wrocławskim kantorze. Przygotowane przez nas zostały waluty z całego świata. Możliwe jest szybkie uzyskiwanie potrzebnych Wam pieniędzy. Za sprawą łatwej i prostej transakcji będziecie mogli otrzymać potrzebne środki płatności przed wyjazdem poza granicę kraju.

 • Kontrola jakości

  Jednym z działań, które realizujemy, jest kontrola jakości - ukierunkowana na konkretną, wskazaną przez Klienta cechę produktu. W ten sposób jesteśmy w stanie wspomóc Państwa w doskonaleniu biznesu. Zespół LeanLogis NEW oferuje również kompleksowe wsparcie przy etykietowaniu towarów oraz konfekcjonowaniu.

 • Dokumentacja cen transferowych

  W naszym biurze doradztwa rachunkowego znajdziecie liczne usługi, jakie pozwalają Wam działać w obrębie obowiązujących norm prawa. Ceny transferowe powiązane są z ryzykiem, jakie niesie ewentualne zrealizowane wybranej inwestycji. Przygotujemy dla Was analizę oraz sporządzimy obligatoryjne dokumenty dla finalizacji wybranych transakcji.

 • Doradztwo PPOŻ

  Jeżeli chodzi o zagadnienia związane z ochroną przeciwpożarową, jesteśmy firmą, która dostarcza klientom optymalnych rozwiązań i zapewnia doradztwo w tym temacie. Działamy solidnie i profesjonalnie, aby każdy z nich mógł cieszyć się satysfakcjonującymi rezultatami współpracy. Jeżeli więc chcesz czuć się bezpiecznie na terenie swojego obiektu, nasza propozycja dotycząca ppoż jest skierowana właśnie do Ciebie. Jesteśmy przekonani o tym, że współpraca z naszą firmą będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonująca.