Technologie, IT, komputery

 • Zmywacz do kleju

  Istnieje wiele materiałów oraz preparatów chemicznych, które raz nałożone, pozostają niezwykle trudne do usunięcia. Wówczas, należy powziąć najbardziej zaawansowane środki, takie jak na przykład zmywacz farb emulsyjnych. Ten dostępny za pośrednictwem marki Renove jest jednym z pełnej gamy produktów, wśród których znajdują się substancje rozpuszczające do silikonu, wosku, tłuszczu, wykwitów, kleju poliuretanowego i wielu innych. Producent, na swojej stronie internetowej zamieszcza pełne opisy składów.

 • Modernizacje maszyn

  Widzisz, że urządzenia w Twoim zakładzie produkcyjnym nie działają już tak dobrze jak dawniej? Mamy na to sprawdzony sposób - w firmie Smart Solutions wykonujemy profesjonalne modernizacje maszyn. Polega to zazwyczaj na wymianie kontrolera, liniałów i głowic pomiarowych oraz układu sensorycznego. Korzystamy z dwóch typów oprogramowania Nikon Metrology - CMM Manager oraz CAMIO. W razie potrzeby podejmujemy się także kalibracji urządzenia oraz budowy nowej mapy błędów. Czynności te przeprowadzamy za pomocą interferometra laserowego.

 • Regulator temperatury

  W naszej atrakcyjnej ofercie dostępny jest regulator temperatury. Polecamy jego zakup wszystkim tym, którzy chcą otrzymać innowacyjny i precyzyjny w działaniu sprzęt. Dzięki temu, że do jego wykonania zostały wykorzystane innowacyjne technologie, jest to wyjątkowo skuteczne rozwiązanie. Regulator temperatury nie jest jedynym urządzeniem, jakie ma do zaoferowania klientom nasze Centrum Wdrażania Projektów Innowacyjnych. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy, zapraszamy na stronę internetową.

 • Promienniki ciepła

  W naszym asortymencie znajdziecie Państwo profesjonalne promienniki ciepła, charakteryzujące się niezawodnym działaniem oraz doskonałymi parametrami grzewczymi. Urządzenia te doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagany jest natychmiastowy odbiór ciepła, między innymi w takich obiektach jak kościoły, hale, magazyny, warsztaty, ogrody zimowe, podjazdy itd. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami oferowanych przez nas modeli oraz złożenia zamówienia. W razie pytań, służymy fachowym doradztwem.

 • Administracja serwerami Linux

  Jeśli potrzebna jest Wam fachowa administracja serwerów Linux, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wsparcie naszych informatyków to gwarancja stałego nadzoru nad IT w Waszym przedsiębiorstwie. Z nami będziecie mogli zabezpieczać dane, optymalizować sieci internetowe, z których na co dzień korzystacie.

 • Aplikacje mobilne dla firm

  Byłoby niewyobrażalnym błędem niewykorzystanie potencjału, jaki niosą za sobą smartfony. Dlatego platforma mProfi oferuje aplikacje mobilne dla firm, dzięki którym można informować klientów o aktualnej ofercie, dostępnych promocjach oraz udostępniać vouchery lub kupony promocyjne. Dowiedz się więcej już teraz!

 • Obieg dokumentów

  Pragniemy, aby każdy nasz klient mógł cieszyć się bardzo wygodnymi, ekonomicznymi i tanimi rozwiązaniami. Czy to wszystko można połączyć? Nam się to udało, a złoty środek odnaleźliśmy w digitalizacji. To ona pozwala nam archiwizować dokumenty bez konieczności organizowania dla nich dodatkowej przestrzeni. To ona pozwala obniżyć koszty związane z katalogowaniem oraz przesyłaniem informacji. To również ona pozwala skrócić czas realizacji poszczególnych projektów oraz usprawnia komunikację pomiędzy zespołami.

 • Frezowanie CNC

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fumo, specjalizującej się w produkcji sprzęgieł i hamulców sterowanych, a także usługach dotyczących obróbki materiałów. Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się frezowanie CNC, które pozwala nam na wykonywanie dowolnych elementów na zamówienie. Zapewniamy pełen profesjonalizm i terminowość naszych usług. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami sterowanymi numerycznie, co pozwala nam na uzyskanie elementów wykonanych precyzyjnie, a także umożliwia powtarzalność prac.

 • Malowanie metali

  Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętej obróbce elementów metalowych. W zakres naszych usług wchodzi profesjonalne gięcie rur. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń, które w połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem naszych fachowców, pozwalają uzyskać wyroby precyzyjne oraz niezawodne. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • Obróbka tworzyw sztucznych

  Wśród wielu usług, świadczonych przez naszą firmę, znajduje się również obróbka tworzyw sztucznych. Obejmuje ona szeroki zakres materiałów, w tym między innymi PET, SAN czy PVC. Wszystkie przeprowadzane prace wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, zapewniających precyzję oraz wysoką powtarzalność.

 • Pomosty jezdne

  W ofercie naszego sklepu internetowego mogą państwo znaleźć wysokiej klasy, wytrzymałe i wyjątkowo odporne na wszelkie uszkodzenia wózki platformowe oraz pomosty jezdne. Pozwalają one na załadowanie zapakowanych towarów do transportów, co następnie pozwala nam na przewożenie ich na odległość. Oferowane przez nas urządzenia to doskonała alternatywa wózków paletowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni LWP Logistics, specjalnie przygotowaną do wyposażenia polskiego przemysłu oraz warsztatów.

 • Automatyka przemysłowa Kraków

  Specjalnością naszej firmy jest automatyka przemysłowa. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy wybierasz sprawdzonego i rzetelnego partnera, który dostarczy Ci systemy na miarę swoich oczekiwań. Dzięki nam zyskasz rozwiązania, które usprawnią działanie Twojego przedsiębiorstwa. Zdecyduj się na skorzystanie z naszej wyjątkowej propozycji i przekonaj się, że oferowany przez nas asortyment jest tym, na czym znamy się najlepiej. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat - zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

 • Daszki z poliwęglanu

  Podczas niekorzystnych opadów atmosferycznych, takich jak śnieg, deszcz bądź grad, warto zadbać o odpowiednią ochronę bezpośrednio nad wejściem do budynku. Wykorzystywane są do tego daszki z poliwęglanu, które można zamontować nad drzwiami. Oferujemy zarówno warianty łukowe, jak i markizowe w wielu kolorach.

 • taśmy pp

  Jeżeli szukasz worków lub torebek foliowych znanego producenta, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa ARTFOL. To właśnie u nich znajdziesz produkty w bardzo atrakcyjnej cenie, wykonane przy użyciu nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie maszyn, które znajdują uznanie także poza granicami naszego kraju.

 • Laserowe cięcie metalu

  Laserowe cięcie metalu pozwala na obróbkę z dokładnością do kilku milimetrów. Jest to niezwykle przydatne, gdy potrzebujemy precyzyjnie wycięty element. Obróbka blach za pomocą lasera, to także dużo bezpieczniejsza metoda, niż tradycyjne wycinania. Jest to technika, która od niedawna stosowana jest w naszym kraju.

 • Projektowanie automatyki przemysłowej

  Zajmujemy się wykonywaniem koncepcji rozwiązań technicznych, mających usprawnić funkcjonowanie maszyn w zakładach produkcyjnych czy fabrykach. Oferujemy projektowanie automatyki przemysłowej, do której wykorzystujemy sterowniki PLC, a także profesjonalne urządzenia kontrolne i pomiarowe. W tym celu oferujemy tworzenie potrzebnej dokumentacji i wizualizacji realizowanego sprzętu usprawniającego pracę.

 • robot do nauki programowania

  Naszym celem jest dostarczenie dzieciom narzędzia łączącego w sobie funkcję rozrywkową oraz edukacyjną. Oferowany przez naszą firmę robot do nauki programowania jest sprzętem, który pozwala najmłodszym zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat zagadnień elektronicznych. Jest przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej, a także liceum czy technikum.

 • Serwis komputerowy Poznań

  Jeśli zależy Ci na szybkiej i sprawnej naprawie urządzeń elektronicznych, odwiedź poznański serwis komputerowy. Specjalizujemy się w profesjonalnym serwisowaniu laptopów. Nasze usługi wykonują dobrze wykwalifikowani pracownicy, którzy pomogą wymienić na nową zepsutą płytę główną, czy niedziałającą matrycę.

 • Pozycjonery spawalnicze

  Nasze urządzenia przeznaczone są do umieszczania w nich wielkogabarytowych i ciężkich konstrukcji do zgrzewania. Pozycjonery spawalnicze pomagają uzyskać optymalne warunki pracy oraz znacznie zwiększają bezpieczeństwo pracowników. Dzięki temu, że wyposażone są w trzy niezależne osie, można w łatwy sposób manipulować ciężkimi elementami podczas zgrzewania.

 • kursy szkolenia BHP online

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne szkolenia BHP online. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które w komfortowych warunkach chcą odbyć kurs z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Proponowane przez nas usługi nie odbiegają od tych standardowych - z tą wygodą, że mogą Państwo podejść do nich indywidualnie, w wybranej dacie i godzinie, bez konieczności wychodzenia z domu! Zachęcamy zarówno pracodawców, jak i pracowników do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 • Zgrzewarka ultradźwiękowa

  W asortymencie firmy można znaleźć takie urządzenia, jak zgrzewarka ultradźwiękowa przeznaczona do tworzyw sztucznych. Zapewnia ona precyzyjne cięcie niezależnie od czasu oraz intensywności eksploatacji. Każdy model jest projektowany i budowy zgodnie z potrzebami klientów i ich zakładów przemysłowych.