Kulinaria, Restauracje

  • ksylitol

    Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż najwyższej jakości żywności ekologicznej, przeznaczonej dla osób, które pragną prowadzić zdrowy tryb życia, a także dla poszukujących zdrowych zamienników dla popularnych produktów, szkodzących ogólnej kondycji organizmu. Nasz asortyment zawiera między innymi ksylitol, czyli o wiele zdrowszy rodzaj cukru. Posiada on niską wartość glikemiczną i mało kalorii, dzięki czemu może być swobodnie stosowany również przez osoby chore. Posiada także właściwości lecznicze.

  • Kurs gotowania

    Mieszkasz w Poznaniu i szukasz dla siebie ciekawej rozrywki? Wybierz się do nas na wspaniałe warsztaty kulinarne. Nasze kursy gotowania przebiegają w miłej atmosferze, stwarzającej okazję nie tylko do nauki, ale także do nawiązywania nowych znajomości. Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

  • Worki LDPE

    Działamy na rynku od lat i znaleźliśmy sposób na to, aby tworzyć najlepsze produkty. Jako producenci worków LDPE na śmieci zachęcamy do zapoznania się z rozbudowanym asortymentem, na który składają się wyroby niezwykle wytrzymałe, o rozmaitych pojemnościach i kolorach, które sprawdzą się w domu i zakładzie pracy.