Kulinaria, Restauracje

 • Sala weselna Warszawa

  Biznes jest bardzo wymagający, dlatego w dzisiejszych czasach coraz więcej firm kładzie duży nacisk na rozwój zespołu pracowników oraz zapewnianie mu okazji do regeneracji sił i wzmocnienia motywacji. Imprezy integracyjne w Sosnowym Dworze w Warszawie to doskonały sposób na to, aby zaproponować swojej ekipie coś niecodziennego. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno bankiety, jak i specjalne zadania czy wydarzenia tematyczne. Zapewniamy kompleksową obsługę, w tym także gastronomiczną oraz kelnerską.

 • Blender KitchenAid

  Szukasz sposobu na to, aby przebywanie w kuchni i codzienne przygotowywanie posiłków było dla Ciebie jeszcze bardziej przyjemne? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty przygotowanej przez FHU Grzegorz Frąckowiak, w której znajdziesz blender KitchenAid oraz inne bardzo praktyczne urządzenia AGD.

 • Dekoracje z czekolady na tort

  Działalność w branży cukierniczej jest bardzo wymagająca - klienci oczekują coraz to nowszych doznań i to nie tylko smakowych, ale także wizualnych. Firma Barbara Luijckx sp. z o. o. oferuje najbardziej wyjątkowe dekoracje z czekolady na tort, wśród których znajdziecie zarówno rozwiązania uniwersalne, jak i okolicznościowe.

 • sklep bio

  Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż najwyższej jakości żywności ekologicznej, przeznaczonej dla osób, które pragną prowadzić zdrowy tryb życia, a także dla poszukujących zdrowych zamienników dla popularnych produktów, szkodzących ogólnej kondycji organizmu. Nasz asortyment zawiera między innymi ksylitol, czyli o wiele zdrowszy rodzaj cukru. Posiada on niską wartość glikemiczną i mało kalorii, dzięki czemu może być swobodnie stosowany również przez osoby chore. Posiada także właściwości lecznicze.