Treningi personalne, Sporty

  • Trening piłkarski dla przedszkolaków

    Jako szkółka futbolowa i klub sportowy w Warszawie oferujemy trening piłkarski dla przedszkolaków. Wszystkie dzieci kochające ruch na świeżym powietrzu mogą dołączyć do naszej drużyny. Zapewniamy pełen sprzęt, miejsca do ćwiczeń oraz stroje drużynowe. Gwarantujemy opiekę doświadczonego trenera dla dzieci.

  • Rower treningowy

    Zapraszamy do odwiedzin sklepu online Lord4Sport. Rower treningowy to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących aktywny tryb życia, które jednak nie zawsze mają czas na wyjście na siłownię lub trening na świeżym powietrzu. Pogoda również może pokrzyżować plany, a codziennie warto zapewnić sobie choćby pół godziny ciągłego ruchu. Zapraszamy do zamówień naszych wysokiej jakości urządzeń, w tym bieżni, orbitreków, atlasów, ławeczek, ale także wielu innych sprzętów do ćwiczeń przeznaczonych zarwóno do domu jak i siłowni.

  • Worki bokserskie

    Zastanawiasz się, która firma udostępnia najlepsze worki bokserskie na rynku? Nie musisz daleko szukać! Sklep online PTC Sport to miejsce idealne właśnie dla Ciebie. To tutaj proponujemy rozwiązania idealne dla każdego, nieustraszonego mężczyzny, który za wszelką cenę chce wygrać. Dzięki nam zadasz wiele trafionych i skutecznych ciosów, które w prawdziwej walce z pewnością znokautują Twojego przeciwnika. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. Przekonasz się, że naprawdę warto - czekamy właśnie na Ciebie...