Treningi personalne, Sporty

  • Sprzęt do siłowni domowej

    Postanowiliście Państwo wziąć się za siebie i zaopatrzyć w profesjonalne urządzenie do ćwiczeń, które pozwoli Wam osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Sprzęt do siłowni domowej, w jaki możecie zaopatrzyć się w asortymencie firmy Kettler to zróżnicowane stacje do rąk i nóg, dzięki którym w szybkim czasie w bardzo pozytywny sposób przekształcicie swój wygląd. Znajdziecie u nas między innymi stojak na sztangę, a także liczne akcesoria do fitnessu oraz rowery spinningowe i crosstrainery. Naszą siedzibę znajdziecie w Pile.

  • Stroje piłkarskie

    W naszym sklepie internetowym z markową odzieżą sportową znajdziecie Państwo wysokiej jakości stroje piłkarskie w różnych rozmiarach oraz zestawieniach kolorystycznych. Każdy z nich składa się z koszulki z krótkim rękawkiem, spodenek, a także specjalnych getrów. Istnieje również możliwość zakupienia każdego elementu osobno. Warto również zaznaczyć, że odzież ta uszyta została w wysokogatunkowych tkanin w oparciu o innowacyjne technologie, dzięki którym ubrania są przewiewne i świetnie wchłaniają pot.

  • Taśmy oporowe do ćwiczeń

    Cieszą się coraz większą popularnością nie tylko na siłowniach, ale także w klubach fitness. Taśmy oporowe do ćwiczeń nadają się do treningów siłowych angażujących praktycznie wszystkie partie mięśni. W asortymencie naszego sklepu posiadamy bogaty wybór systemów lin wraz z akcesoriami zapewniającymi ich bezpieczny montaż oraz użytkowanie.