Treningi personalne, Sporty

 • Trening piłkarski dla przedszkolaków

  Jako szkółka futbolowa i klub sportowy w Warszawie oferujemy trening piłkarski dla przedszkolaków. Wszystkie dzieci kochające ruch na świeżym powietrzu mogą dołączyć do naszej drużyny. Zapewniamy pełen sprzęt, miejsca do ćwiczeń oraz stroje drużynowe. Gwarantujemy opiekę doświadczonego trenera dla dzieci.

 • Rower treningowy

  Zapraszamy do odwiedzin sklepu online Lord4Sport. Rower treningowy to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących aktywny tryb życia, które jednak nie zawsze mają czas na wyjście na siłownię lub trening na świeżym powietrzu. Pogoda również może pokrzyżować plany, a codziennie warto zapewnić sobie choćby pół godziny ciągłego ruchu. Zapraszamy do zamówień naszych wysokiej jakości urządzeń, w tym bieżni, orbitreków, atlasów, ławeczek, ale także wielu innych sprzętów do ćwiczeń przeznaczonych zarwóno do domu jak i siłowni.

 • Worki bokserskie

  Zastanawiasz się, która firma udostępnia najlepsze worki bokserskie na rynku? Nie musisz daleko szukać! Sklep online PTC Sport to miejsce idealne właśnie dla Ciebie. To tutaj proponujemy rozwiązania idealne dla każdego, nieustraszonego mężczyzny, który za wszelką cenę chce wygrać. Dzięki nam zadasz wiele trafionych i skutecznych ciosów, które w prawdziwej walce z pewnością znokautują Twojego przeciwnika. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. Przekonasz się, że naprawdę warto - czekamy właśnie na Ciebie...

 • Sporty zimowe dla dzieci

  Chcesz urozmaicić swojej pociesze tegoroczne ferie? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym opisujemy sporty zimowe dla dzieci. Często nie musisz poświęcać ogromnych sum pieniędzy, aby aktywnie spędzać czas na zewnątrz z całą rodziną. Wspólna zabawa - zwłaszcza przy ujemnych temperaturach - może wzmocnić Wasze więzi i wpłynąć na poprawę kondycji!

 • Ścianki wspinaczkowa dla dzieci

  Kompletna oferta przeznaczona dla wszystkich miłośników wspinania się. Polecamy uchwyty do wspinaczki dla wszystkich: zaawansowanych, średniozaawansowanych, początkujących, a nawet dzieci! Polecamy między innymi klamy, stopnie, oblaki, krawądki i inne elementy najlepszych producentów (HRT, M’Roc, Art Rocher czy Vertex). Naturalnie wybierać możesz spośród różnych rozmiarów - setów i wersji mega oraz giga. Ponadto znajdziesz w naszym sklepie online chwytotablice, struktury wspinaczkowe a także akcesoria.