Treningi personalne, Sporty

  • Rower treningowy

    Zapraszamy do odwiedzin sklepu online Lord4Sport. Rower treningowy to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących aktywny tryb życia, które jednak nie zawsze mają czas na wyjście na siłownię lub trening na świeżym powietrzu. Pogoda również może pokrzyżować plany, a codziennie warto zapewnić sobie choćby pół godziny ciągłego ruchu. Zapraszamy do zamówień naszych wysokiej jakości urządzeń, w tym bieżni, orbitreków, atlasów, ławeczek, ale także wielu innych sprzętów do ćwiczeń przeznaczonych zarwóno do domu jak i siłowni.

  • skok ze spadochronem

    Pragniesz poczuć wiatr we włosach i doświadczyć czegoś, co zapamiętasz do końca swojego życia? W takim razie oferujemy Ci skok ze spadochronem, który wykonasz w tandemie z doświadczonym instruktorem i doświadczysz niesamowitych wrażeń podczas 50-sekundowego lotu. Jako profesjonaliści posiadający odpowiedni sprzęt i zawsze dający uczestnikom największe poczucie bezpieczeństwa, staliśmy się zaufanymi kontrahentami dla wielu Klientów. Dołącz do nich i sprawdź jak to jest spadać oraz oglądać piękno okolicy z lotu ptaka.

  • Kurs wspinaczki

    Jako miłośnicy sportów ekstremalnych, pragniemy dać państwu możliwość cieszenia się wspaniałymi wrażeniami. Pokonywanie własnych ograniczeń oraz bicie rekordów nie może wpływać na jakość bezpieczeństwa. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem będzie dla państwa kurs wspinaczki w szkole CERRO. To tutaj nauczysz się wszystkiego, co pozwoli w bezpieczny i sprawny sposób podejmować się zdobywania nawet najtrudniejszych ścian oraz skałek. Każdy kolejny krok oraz podciągnięcie będą krokiem ku pełnemu zadowoleniu.