Treningi personalne, Sporty

 • Trening piłkarski dla przedszkolaków

  Jako szkółka futbolowa i klub sportowy w Warszawie oferujemy trening piłkarski dla przedszkolaków. Wszystkie dzieci kochające ruch na świeżym powietrzu mogą dołączyć do naszej drużyny. Zapewniamy pełen sprzęt, miejsca do ćwiczeń oraz stroje drużynowe. Gwarantujemy opiekę doświadczonego trenera dla dzieci.

 • Przerzutki rowerowe

  Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które poszukują solidnych części rowerowych jest nasza wspaniała oferta. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów rowerowych, zarówno dla kolarstwa górskiego, szosowego czy spokojnej jazdy miejskiej. Części w tym przerzutki rowerowe, które udostępniamy odznaczają się wysoką jakością, a dodatkowo dostępne są w bardzo korzystnych, wręcz konkurencyjnych cenach.

 • Rower treningowy

  Zapraszamy do odwiedzin sklepu online Lord4Sport. Rower treningowy to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących aktywny tryb życia, które jednak nie zawsze mają czas na wyjście na siłownię lub trening na świeżym powietrzu. Pogoda również może pokrzyżować plany, a codziennie warto zapewnić sobie choćby pół godziny ciągłego ruchu. Zapraszamy do zamówień naszych wysokiej jakości urządzeń, w tym bieżni, orbitreków, atlasów, ławeczek, ale także wielu innych sprzętów do ćwiczeń przeznaczonych zarwóno do domu jak i siłowni.

 • Wyposażenie sportowe dla szkół

  Asortyment naszego sklepu tworzą doskonałej jakości bramki aluminiowe, zestawy do ćwiczeń yogi, deski do pływania, stroje siatkarskie i inne akcesoria niezbędne na każdej sali gimnastycznej. Oferujemy kompleksowe wyposażenie sportowe dla szkół. Dzięki naszym produktom uczniowie chętniej będą uczestniczyć w lekcjach WF-u.