Treningi personalne, Sporty

  • Sprzęt do siłowni domowej

    Postanowiliście Państwo wziąć się za siebie i zaopatrzyć w profesjonalne urządzenie do ćwiczeń, które pozwoli Wam osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Sprzęt do siłowni domowej, w jaki możecie zaopatrzyć się w asortymencie firmy Kettler to zróżnicowane stacje do rąk i nóg, dzięki którym w szybkim czasie w bardzo pozytywny sposób przekształcicie swój wygląd. Znajdziecie u nas między innymi stojak na sztangę, a także liczne akcesoria do fitnessu oraz rowery spinningowe i crosstrainery. Naszą siedzibę znajdziecie w Pile.

  • Taśmy oporowe do ćwiczeń

    Cieszą się coraz większą popularnością nie tylko na siłowniach, ale także w klubach fitness. Taśmy oporowe do ćwiczeń nadają się do treningów siłowych angażujących praktycznie wszystkie partie mięśni. W asortymencie naszego sklepu posiadamy bogaty wybór systemów lin wraz z akcesoriami zapewniającymi ich bezpieczny montaż oraz użytkowanie.

  • rękawice bramkarskie

    Jeżeli piłka nożna jest Twoją pasją i oddajesz się jej nie tylko przed telewizorem, nasze rękawice bramkarskie bez wątpienia spotkają się z Twoim zainteresowaniem. W naszym sklepie internetowym dostępne są wysoko jakościowe artykuły najlepszych marek, które pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z uprawiania tego sportu. Najlepszy sprzęt sportowy znajdziesz tylko u nas.