Wyjazdy, biura podróży

 • Organizacja wesel Bydgoszcz

  Jako jeden z nielicznych, City Hotel jest w stanie podjąć się organizacji wesela z uwzględnieniem preferencji Nowożeńców. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż ten dzień jest wyjątkowym wydarzeniem - i jako taki musi być udekorowany. Dlatego pracownicy bydgoskiego hotelu podejmują się nie tylko przygotowania sali dla gości i Młodej Pary, ale również zajmą się obsługą cateringową. Dzięki temu nie muszą się państwo martwić ani o elegancko i estetycznie przygotowane pomieszczenie, ani też o kulturę serwowanych dań.

 • Hotel dla dzieci Mazury

  Jeśli chcieliby Państwo przeprowadzić konferencje na Mazurach, zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu. Nasz hotel nad jeziorem to znakomite miejsce zarówno do odpoczynku, dzięki pięknej przyrodzie i licznym atrakcjom, jak i do przeprowadzenia różnego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także imprez firmowych. Zapraszamy!

 • Ośrodki wczasowe mazury

  Już nie musisz zastanawiać się, gdzie w tym roku warto jest pojechać na wakacje! Wystarczy, że zajrzysz na stronę drewnianych domków letniskowych w Ośrodku Wypoczynkowym Łabędzi Ostrów, a już będziesz wiedzieć, że jest to miejsce wręcz stworzone dla ciebie oraz twoich najbliższych. Dostępne są one w wersji Lux dla lubiących wygodę, a także Standard dla tych, którzy cenią ekonomiczność. Samo miejsce zachęca do aktywnego spędzania czasu i dostarcza wielu rozrywek - goście mają choćby możliwość uprawiania sportów wodnych.

 • Organizacja wesel Toruń

  Chcemy Ci towarzyszyć w momentach, które są dla Ciebie szczególnie ważne, dlatego zajmujemy się również imprezami okolicznościowymi. Organizacja wesel w naszym luksusowym hotelu to doskonały pomysł. Posiadamy dwie sale bankietowe, które wyróżniają się przepiękną atmosferą swoich wnętrz i pomieszczą, aż osiemdziesięciu gości.

 • restauracja Kielce

  Jesteśmy przekonani, że warto skorzystać z oferty na wypoczynek przygotowanej przez Qubus Hotel. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych gości mógł skorzystać z niepowtarzalnej atmosfery, która wytworzona została dzięki najwspanialszym gospodarzom. Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się tutaj Państwo wspaniale.