Wyjazdy, biura podróży

 • Organizacja wesel Bydgoszcz

  Jako jeden z nielicznych, City Hotel jest w stanie podjąć się organizacji wesela z uwzględnieniem preferencji Nowożeńców. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż ten dzień jest wyjątkowym wydarzeniem - i jako taki musi być udekorowany. Dlatego pracownicy bydgoskiego hotelu podejmują się nie tylko przygotowania sali dla gości i Młodej Pary, ale również zajmą się obsługą cateringową. Dzięki temu nie muszą się państwo martwić ani o elegancko i estetycznie przygotowane pomieszczenie, ani też o kulturę serwowanych dań.

 • Hotel dla dzieci Mazury

  Jeśli chcieliby Państwo przeprowadzić konferencje na Mazurach, zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu. Nasz hotel nad jeziorem to znakomite miejsce zarówno do odpoczynku, dzięki pięknej przyrodzie i licznym atrakcjom, jak i do przeprowadzenia różnego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także imprez firmowych. Zapraszamy!

 • Domek w górach wynajem

  Zapraszamy do rezerwacji naszych luksusowych chat drewnianych, wyposażonych w kamienne kominki. Domek w górach na wynajem to idealne miejsce na spędzenie ekscytującego weekendu, świąt Bożego Narodzenia lub Sylwestra. Każdy obiekt posiada przestronny salon, taras, piętro z kompleksowo wyposażoną łazienką oraz saunę w części piwnicznej.

 • pokoje gościnne bieszczady

  Zakorkowane miasto, nieustanny hałas, zanieczyszczone powietrze... Cały wielkomiejski zgiełk może skutecznie osłabić nasze zdrowie. Warto odciąć się od wszystkich negatywnych czynników i zorganizować sobie wypad w góry. Pokoje gościnne w Bieszczadach z chęcią podejmą turystów i ugoszczą w tradycyjnym stylu.

 • Jastarnia noclegi

  Najpiękniejszym miejscem, w które możesz zwiedzić już dziś - jest Jastarnia. Noclegi, które proponujemy w tym fantastycznym miejscu, zapewnią Tobie odpowiedni odpoczynek, relaks oraz odprężenie. Nasze apartamenty wyposażone są w elegancki oraz szykowny sposób, dzięki czemu w każdym koncie naszej siedziby panuje ład oraz klasa. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i już poczujesz powiew morskiej bryzy. Zapraszamy!