Wyjazdy, biura podróży

 • Organizacja wesel Bydgoszcz

  Jako jeden z nielicznych, City Hotel jest w stanie podjąć się organizacji wesela z uwzględnieniem preferencji Nowożeńców. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż ten dzień jest wyjątkowym wydarzeniem - i jako taki musi być udekorowany. Dlatego pracownicy bydgoskiego hotelu podejmują się nie tylko przygotowania sali dla gości i Młodej Pary, ale również zajmą się obsługą cateringową. Dzięki temu nie muszą się państwo martwić ani o elegancko i estetycznie przygotowane pomieszczenie, ani też o kulturę serwowanych dań.

 • Domek w górach wynajem

  Zapraszamy do rezerwacji naszych luksusowych chat drewnianych, wyposażonych w kamienne kominki. Domek w górach na wynajem to idealne miejsce na spędzenie ekscytującego weekendu, świąt Bożego Narodzenia lub Sylwestra. Każdy obiekt posiada przestronny salon, taras, piętro z kompleksowo wyposażoną łazienką oraz saunę w części piwnicznej.

 • pokoje gościnne bieszczady

  Zakorkowane miasto, nieustanny hałas, zanieczyszczone powietrze... Cały wielkomiejski zgiełk może skutecznie osłabić nasze zdrowie. Warto odciąć się od wszystkich negatywnych czynników i zorganizować sobie wypad w góry. Pokoje gościnne w Bieszczadach z chęcią podejmą turystów i ugoszczą w tradycyjnym stylu.

 • Wycieczki integracyjne

  Chcesz, aby Twoi pracownicy lepiej się poznali i spędzili razem weekend gdzieś z dala od biura i miasta? Nasza firma organizuje wycieczki integracyjne do wielu urokliwych miejsc. Możecie spędzić weekend wśród mazurskich jezior, pojeździć na rowerze lub wybrać się na długi spływ kajakowy lub tratwowy.

 • Świnoujście apartamenty

  Zastanawiasz się nad tym, czy spędzić wakacje nad polskim morzem? Zachęcamy Cię do zaplanowania takiego wyjazdu i wybrania się do Świnoujścia, w którym dostępne mamy apartamenty do wynajęcia. Zapewniamy Cię, że spędzając czas w naszych mieszkaniach, będziesz cieszył się naprawdę udanym wypoczynkiem.