Sądy i władza

 • Odszkodowania Kraków

  Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

 • Nagrobki Warszawa

  Nasza firma od lat fascynowała się kamieniarstwem, zajmując się importem i montażem tego surowca na potrzeby dużych inwestycji budowlanych. SIGNIA rozszerzyła swoją działalność, czego wynikiem są wykonywane przez nią ekskluzywne nagrobki. Oferujemy produkcję płyt o różnych kształtach i różnych rozmiarach, w tym 190x100, 245x125, 190x150, a także grobów dziecięcych i urn. Gwarantujemy, że każdy z naszych produktów będzie bardzo odporny na uszkodzenia zewnętrzne, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

 • Czyszczenie CO

  Pozbywanie się kamienia z grzejników i rur, a także wypłukiwanie szlamu, to usługa zarówno dla wspólnot mieszkaniowych, jak i dla właścicieli domków jednorodzinnych. Czyszczenie CO i pozbycie się brudu zalegającego w instalacji może obniżyć opłaty do nawet 30%. Proces trwa tylko kilkanaście godzin, w całości przeprowadza go zespół wyszkolonych pracowników. Ponieważ używamy nowoczesnego sprzętu i inhibitorów korozji, nie ma żadnych obaw, że w trakcie dojdzie do rozszczelnień - pozostawimy instalację w pełni sprawną i dużo bardziej wydajną.

 • Sprawy karno skarbowe

  Kancelaria świadczy wsparcie zarówno osobom fizycznym, jak i małym oraz średnim przedsiębiorstwom. Oferowana przez nas pomoc obejmuje różne gałęzie prawa, takie jak m.in. prawo holdingowe, handlu i dystrybucji, finansowe oraz pracy. Prowadzimy także sprawy karno-skarbowe oraz dbamy o bezpieczeństwo spółek.

 • Fumigacja Wrocław

  W jaki sposób pozbyć się szkodników z przestrzeni drewnianych, tak by jednocześnie nie uległy one uszkodzeniu? Rozwiązaniem jest fumigacja, jaką realizujemy w ramach działalności firmy SOLINEX -TĘPIENIE SZKODNIKÓW Halina Kuzynowska. Zastosowanie specjalnego gazu jest bezpieczne zarówno dla materiałów w budynku, jak i ludzi, a przy tym bardzo skuteczne. Oprócz tego zajmujemy się też między innymi dezynfekcją czy odkomarzaniem i deratyzacją. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo na terenie Wrocławia.

 • Kancelaria radców prawnych

  Nowoczesna, dynamiczna i przygotowana do realizowania kompleksowej obsługi kancelaria radców prawnych jest w stanie zapewnić odpowiednią obsługę zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dotychczasowe doświadczenie naszego biura pozwala nam podejmować się prowadzenia spraw wieloaspektowych i wymagających nieszablonowego podejścia. Zawsze mamy na uwadze dobro naszych Klientów. Udzielamy także doraźnych porad, które pozwolą Państwu rozstrzygnąć kwestie merytoryczne i proceduralne związane z wieloma sprawami.

 • prawo ubezpieczeń społecznych

  Jednym z obszarów działalności naszej kancelarii jest prawo ubezpieczeń społecznych. Reprezentujemy naszych klientów w sporach z ZUS. Zajmujemy się również doradztwem i pomocą w kwestiach dotyczących różnego rodzaju świadczeń, spraw o renty i emerytury, a także nauczycielskie świadczenia kompensacyjne.