Sądy i władza

 • Odszkodowania Kraków

  Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

 • Nagrobki Warszawa

  Nasza firma od lat fascynowała się kamieniarstwem, zajmując się importem i montażem tego surowca na potrzeby dużych inwestycji budowlanych. SIGNIA rozszerzyła swoją działalność, czego wynikiem są wykonywane przez nią ekskluzywne nagrobki. Oferujemy produkcję płyt o różnych kształtach i różnych rozmiarach, w tym 190x100, 245x125, 190x150, a także grobów dziecięcych i urn. Gwarantujemy, że każdy z naszych produktów będzie bardzo odporny na uszkodzenia zewnętrzne, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

 • Zwalczanie pluskiew

  Niewielkie owady powodują niekiedy wielkie kłopoty. Zwalczanie pluskiew warto powierzyć profesjonalnej ekipie, ponieważ zwalczanie ich na własną rękę często nie przynosi pożądanego efektu. Gryzące insekty chowają się zazwyczaj w zakamarkach kanap, za listwami oraz w innych, trudno dostępnych miejscach.

 • Odszkodowanie za potrącenie pieszego

  Różnego rodzaju wypadki komunikacyjne są podstawą do staranie się o zadośćuczynienie za poniesione szkody. Odszkodowanie za potrącenie pieszego powinno zostać wypłacone z OC sprawcy. Po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy można ocenić realne szanse na uzyskanie świadczenia od firmy ubezpieczeniowej.

 • Obsługa prawna Konin

  Zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej z okolic Konina, w której swoją praktykę zawodową wykonuje adwokat Kamila Makowska, preferująca różnorodne zagadnienia, związane zarówno z prawem: gospodarczym, cywilnym, karnym, czy administracyjnym. W skład oferowanych usług wchodzi między innymi stała obsługa prawna klientów indywidualnych, czy spółek gospodarczych. Korzystając z tych usług masz także możliwość wynajęcia adw. Makowską do reprezentacji w sądzie, czy tworzeniu przykładowych umów. Jeszcze raz zachęcamy do współpracy.

 • prawnik Gdańsk

  Jeśli potrzebna jest Państwu porada specjalisty zachęcamy do sprawdzenia dziedzin prawa, jakie preferuje nasza kancelaria prawna. Gdańsk i Gdynia stanowi obszar, na terenie którego znajdziecie Państwo naszą siedzibę, gdzie będziecie Państwo mogli skorzystać z pomocy i porady prawnej naszego wyspecjalizowanego radcy.

 • Pranie odzieży roboczej

  Zachowanie schludności ubioru powinno być jedną z najważniejszych i podstawowych procedur w każdym zakładzie pracy. Firma Pralnia Combinath oferuje pranie odzieży roboczej. Za ten proces powinien byc odpowiedzialny pracodawca, jeśli zależy mu na przestrzeganiu czystości. Nasza firma oferuje atrakcyjne cenowo abonamenty.

 • pomoc frankowiczom toruń

  Radcy prawni świadczą pomoc frankowiczom w Toruniu i Bydgoszczy, w zakresie analizy umowy oraz reprezentowania w sądach i kontaktach z Rzecznikiem Finansowym. Kancelaria przedstawia klientom strategię przedsądową i sądową. Doradza także w kwestiach związanych z ustalaniem nieważności umowy kredytowej oraz sprawdza jej ewentualne nieścisłości.

 • Radca prawny Katowice

  Adwokat prowadząca w Katowicach swoją kancelarię zajmuje się przede wszystkim udzielaniem porad, sporządzaniem opinii, a także pism procesowych i wzorów dokumentów oraz reprezentowaniem klientów przed sądem. W przeciwieństwie do radcy prawnego, mecenas może występować w postępowaniach karnych w roli obrońcy klienta. Prawnik specjalizuje się w sprawach dotyczących odszkodowań oraz z zakresu prawa nieruchomości, gospodarczego i handlowego, a także cywilnego. Mecenas bierze również udział w negocjacjach oraz mediacjach.

 • Błędy medyczne odszkodowanie

  Podczas pracy lekarza mogą zdarzyć się błędy medyczne. Odszkodowanie, które przyznawane jest podczas owych procesów, musi być wywalczone w sądzie. Dlatego proponujemy skorzystanie z naszych usług, by ubiegać się o odpowiednią kwotę, która zrekompensuje pomyłki popełnione przez dany personel medyczny.

 • kancelaria prawna Tarnów

  Znajdująca się w Tarnowie kancelaria adwokacka oferuje pomoc adwokata w sprawach związanych ze spadkami, nieruchomościami, prawem budowlanym, cywilnym, czy też w sprawach karnych. Mecenasi zajmują się zarówno reprezentowaniem klientów w sądzie, jak i sporządzaniem ekspertyz. W zakres obowiązków prawników wchodzi także bieżąca obsługa prawna firm.

 • notariusz bielsko-biała cennik

  Za działalność naszej kancelarii pobierane jest odpowiedniej wysokości wynagrodzenie (tzw. taksa). Jeśli chcą Państwo poznać cennik notariusza z Bielska-Białej, zapraszamy do przejścia na odpowiednią podstronę naszej kancelarii. Na stronie internetowej znajdą Państwo także wszystkie działania prawne, jakich się podejmujemy.