Sądy i władza

 • Odszkodowania Kraków

  Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

 • Nagrobki Warszawa

  Nasza firma od lat fascynowała się kamieniarstwem, zajmując się importem i montażem tego surowca na potrzeby dużych inwestycji budowlanych. SIGNIA rozszerzyła swoją działalność, czego wynikiem są wykonywane przez nią ekskluzywne nagrobki. Oferujemy produkcję płyt o różnych kształtach i różnych rozmiarach, w tym 190x100, 245x125, 190x150, a także grobów dziecięcych i urn. Gwarantujemy, że każdy z naszych produktów będzie bardzo odporny na uszkodzenia zewnętrzne, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

 • Fumigacja Wrocław

  W jaki sposób pozbyć się szkodników z przestrzeni drewnianych, tak by jednocześnie nie uległy one uszkodzeniu? Rozwiązaniem jest fumigacja, jaką realizujemy w ramach działalności firmy SOLINEX -TĘPIENIE SZKODNIKÓW Halina Kuzynowska. Zastosowanie specjalnego gazu jest bezpieczne zarówno dla materiałów w budynku, jak i ludzi, a przy tym bardzo skuteczne. Oprócz tego zajmujemy się też między innymi dezynfekcją czy odkomarzaniem i deratyzacją. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo na terenie Wrocławia.

 • Kancelaria radców prawnych

  Nowoczesna, dynamiczna i przygotowana do realizowania kompleksowej obsługi kancelaria radców prawnych jest w stanie zapewnić odpowiednią obsługę zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dotychczasowe doświadczenie naszego biura pozwala nam podejmować się prowadzenia spraw wieloaspektowych i wymagających nieszablonowego podejścia. Zawsze mamy na uwadze dobro naszych Klientów. Udzielamy także doraźnych porad, które pozwolą Państwu rozstrzygnąć kwestie merytoryczne i proceduralne związane z wieloma sprawami.

 • prawo ubezpieczeń społecznych

  Jednym z obszarów działalności naszej kancelarii jest prawo ubezpieczeń społecznych. Reprezentujemy naszych klientów w sporach z ZUS. Zajmujemy się również doradztwem i pomocą w kwestiach dotyczących różnego rodzaju świadczeń, spraw o renty i emerytury, a także nauczycielskie świadczenia kompensacyjne.

 • Zwalczanie pluskiew

  Niewielkie owady powodują niekiedy wielkie kłopoty. Zwalczanie pluskiew warto powierzyć profesjonalnej ekipie, ponieważ zwalczanie ich na własną rękę często nie przynosi pożądanego efektu. Gryzące insekty chowają się zazwyczaj w zakamarkach kanap, za listwami oraz w innych, trudno dostępnych miejscach.

 • Odzyskiwanie długów detektyw

  Uzyskaj pomoc profesjonalisty w zdobywaniu niezbędnych dowodów w sprawach rozwodowych, majątkowych, uzyskaj wsparcie w obszarze informatyki śledczej, wywiadu gospodarczego a także odzyskiwaniu długów. Prywatny detektyw z Wrocławia zapewni pełną dyskrecję oraz wysoką skuteczność podejmowanych działań.

 • Odszkodowanie za potrącenie pieszego

  Różnego rodzaju wypadki komunikacyjne są podstawą do staranie się o zadośćuczynienie za poniesione szkody. Odszkodowanie za potrącenie pieszego powinno zostać wypłacone z OC sprawcy. Po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy można ocenić realne szanse na uzyskanie świadczenia od firmy ubezpieczeniowej.