Sądy i władza

 • Odszkodowania Kraków

  Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

 • likwidacja karaluchów Warszawa

  Jesteśmy przekonani, że każdy borykał się z problemem pojawiających się w domach insektów. Wielkie aglomeracje miejskie, takie jak Warszawa, stwarzają idealne warunki dla rozwoju owadów, dlatego często pojawiają się one w kuchniach oraz w łazienkach. Nasza firma specjalizuje się w zwalczaniu pcheł, prusaków, czy pluskiew. Korzystamy ze sprawdzonych i pewnych środków oraz metod - do jednej z naszych specjalizacji należy likwidacja karaluchów. Chcecie dowiedzieć się więcej? Skontaktujcie się z nami lub odwiedźcie naszą stronę internetową!

 • Nagrobki Warszawa

  Nasza firma od lat fascynowała się kamieniarstwem, zajmując się importem i montażem tego surowca na potrzeby dużych inwestycji budowlanych. SIGNIA rozszerzyła swoją działalność, czego wynikiem są wykonywane przez nią ekskluzywne nagrobki. Oferujemy produkcję płyt o różnych kształtach i różnych rozmiarach, w tym 190x100, 245x125, 190x150, a także grobów dziecięcych i urn. Gwarantujemy, że każdy z naszych produktów będzie bardzo odporny na uszkodzenia zewnętrzne, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

 • Czyszczenie CO

  Pozbywanie się kamienia z grzejników i rur, a także wypłukiwanie szlamu, to usługa zarówno dla wspólnot mieszkaniowych, jak i dla właścicieli domków jednorodzinnych. Czyszczenie CO i pozbycie się brudu zalegającego w instalacji może obniżyć opłaty do nawet 30%. Proces trwa tylko kilkanaście godzin, w całości przeprowadza go zespół wyszkolonych pracowników. Ponieważ używamy nowoczesnego sprzętu i inhibitorów korozji, nie ma żadnych obaw, że w trakcie dojdzie do rozszczelnień - pozostawimy instalację w pełni sprawną i dużo bardziej wydajną.

 • Sprawy karno skarbowe

  Kancelaria świadczy wsparcie zarówno osobom fizycznym, jak i małym oraz średnim przedsiębiorstwom. Oferowana przez nas pomoc obejmuje różne gałęzie prawa, takie jak m.in. prawo holdingowe, handlu i dystrybucji, finansowe oraz pracy. Prowadzimy także sprawy karno-skarbowe oraz dbamy o bezpieczeństwo spółek.