Sądy i władza

 • Odszkodowania Kraków

  Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

 • Odszkodowanie za potrącenie pieszego

  Różnego rodzaju wypadki komunikacyjne są podstawą do staranie się o zadośćuczynienie za poniesione szkody. Odszkodowanie za potrącenie pieszego powinno zostać wypłacone z OC sprawcy. Po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy można ocenić realne szanse na uzyskanie świadczenia od firmy ubezpieczeniowej.

 • prawnik Gdańsk

  Jeśli potrzebna jest Państwu porada specjalisty zachęcamy do sprawdzenia dziedzin prawa, jakie preferuje nasza kancelaria prawna. Gdańsk i Gdynia stanowi obszar, na terenie którego znajdziecie Państwo naszą siedzibę, gdzie będziecie Państwo mogli skorzystać z pomocy i porady prawnej naszego wyspecjalizowanego radcy.

 • Pranie odzieży roboczej

  Zachowanie schludności ubioru powinno być jedną z najważniejszych i podstawowych procedur w każdym zakładzie pracy. Firma Pralnia Combinath oferuje pranie odzieży roboczej. Za ten proces powinien byc odpowiedzialny pracodawca, jeśli zależy mu na przestrzeganiu czystości. Nasza firma oferuje atrakcyjne cenowo abonamenty.

 • pomoc frankowiczom toruń

  Radcy prawni świadczą pomoc frankowiczom w Toruniu i Bydgoszczy, w zakresie analizy umowy oraz reprezentowania w sądach i kontaktach z Rzecznikiem Finansowym. Kancelaria przedstawia klientom strategię przedsądową i sądową. Doradza także w kwestiach związanych z ustalaniem nieważności umowy kredytowej oraz sprawdza jej ewentualne nieścisłości.

 • Błędy medyczne odszkodowanie

  Podczas pracy lekarza mogą zdarzyć się błędy medyczne. Odszkodowanie, które przyznawane jest podczas owych procesów, musi być wywalczone w sądzie. Dlatego proponujemy skorzystanie z naszych usług, by ubiegać się o odpowiednią kwotę, która zrekompensuje pomyłki popełnione przez dany personel medyczny.

 • notariusz bielsko-biała cennik

  Za działalność naszej kancelarii pobierane jest odpowiedniej wysokości wynagrodzenie (tzw. taksa). Jeśli chcą Państwo poznać cennik notariusza z Bielska-Białej, zapraszamy do przejścia na odpowiednią podstronę naszej kancelarii. Na stronie internetowej znajdą Państwo także wszystkie działania prawne, jakich się podejmujemy.

 • prawo pracy

  Nie wypłacenie zaległych pensji, bezpodstawne zwolnienie, czy też mobbing i dyskryminacja - to najczęstsze przyczyny konfliktu pomiędzy przedsiębiorstwem a zatrudnioną w nim osobą. Jedną ze specjalizacji Kancelarii MFW Fiałek jest prawo pracy. Stolica kraju, to miejsce, w którym obsługujemy klientów. Podejmujemy się zarówno wykonywania czynności pozasądowych, jak i też reprezentowania klientów przed właściwymi sądami. W trakcie wykonywanych czynności sięgamy po najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego w tej dziedzinie.

 • Rozwód Tarnów

  Oferta znajdującej się w Tarnowie kancelarii adwokackiej obejmuje przede wszystkim doradztwo prawne, a także pełnienie roli pełnomocnika lub obrońcy klienta w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, a także odszkodowawczych. Adwokat zajmuje się m.in. udzielaniem porad, a także sporządzaniem wzorów dokumentów, pozwów i apelacji w sprawach o rozwód, alimenty, podział majątku, czy też o dochodzenie praw klienta do zadośćuczynienia za wypadek przy pracy, komunikacyjny bądź błąd w sztuce lekarskiej.

 • Przedawnienie roszczeń wspólnoty mieszkaniowej

  Nie pozwól, aby przedawnienie roszczeń wspólnoty mieszkaniowej stało się problemem, z którym nie potrafisz sobie poradzić! Nasze doświadczone zespół specjalistów z prawem nieruchomości chętnie pomoże Ci rozwiązać nawet najtrudniejsze kwestie prawne. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z profesjonalnej pomocy - nasi klienci cenią nas za precyzję, solidność i indywidualne podejście do każdego problemu. Nie wahaj się, skontaktuj się z nami już dziś i zadbaj o spokój swojej wspólnoty mieszkaniowej!