Sądy i władza

 • Odszkodowania Kraków

  Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

 • Zwalczanie pluskiew

  Niewielkie owady powodują niekiedy wielkie kłopoty. Zwalczanie pluskiew warto powierzyć profesjonalnej ekipie, ponieważ zwalczanie ich na własną rękę często nie przynosi pożądanego efektu. Gryzące insekty chowają się zazwyczaj w zakamarkach kanap, za listwami oraz w innych, trudno dostępnych miejscach.

 • Odszkodowanie za potrącenie pieszego

  Różnego rodzaju wypadki komunikacyjne są podstawą do staranie się o zadośćuczynienie za poniesione szkody. Odszkodowanie za potrącenie pieszego powinno zostać wypłacone z OC sprawcy. Po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy można ocenić realne szanse na uzyskanie świadczenia od firmy ubezpieczeniowej.

 • prawnik Gdańsk

  Jeśli potrzebna jest Państwu porada specjalisty zachęcamy do sprawdzenia dziedzin prawa, jakie preferuje nasza kancelaria prawna. Gdańsk i Gdynia stanowi obszar, na terenie którego znajdziecie Państwo naszą siedzibę, gdzie będziecie Państwo mogli skorzystać z pomocy i porady prawnej naszego wyspecjalizowanego radcy.

 • Pranie odzieży roboczej

  Zachowanie schludności ubioru powinno być jedną z najważniejszych i podstawowych procedur w każdym zakładzie pracy. Firma Pralnia Combinath oferuje pranie odzieży roboczej. Za ten proces powinien byc odpowiedzialny pracodawca, jeśli zależy mu na przestrzeganiu czystości. Nasza firma oferuje atrakcyjne cenowo abonamenty.

 • pomoc frankowiczom toruń

  Radcy prawni świadczą pomoc frankowiczom w Toruniu i Bydgoszczy, w zakresie analizy umowy oraz reprezentowania w sądach i kontaktach z Rzecznikiem Finansowym. Kancelaria przedstawia klientom strategię przedsądową i sądową. Doradza także w kwestiach związanych z ustalaniem nieważności umowy kredytowej oraz sprawdza jej ewentualne nieścisłości.

 • Błędy medyczne odszkodowanie

  Podczas pracy lekarza mogą zdarzyć się błędy medyczne. Odszkodowanie, które przyznawane jest podczas owych procesów, musi być wywalczone w sądzie. Dlatego proponujemy skorzystanie z naszych usług, by ubiegać się o odpowiednią kwotę, która zrekompensuje pomyłki popełnione przez dany personel medyczny.

 • Sprawy rodzinne adwokat Tarnów

  Znajdująca się w Tarnowie kancelaria adwokacka oferuje pomoc adwokata w sprawach związanych ze spadkami, nieruchomościami, prawem budowlanym, cywilnym, czy też w sprawach karnych. Mecenasi zajmują się zarówno reprezentowaniem klientów w sądzie, jak i sporządzaniem ekspertyz. W zakres obowiązków prawników wchodzi także bieżąca obsługa prawna firm.

 • notariusz bielsko-biała cennik

  Za działalność naszej kancelarii pobierane jest odpowiedniej wysokości wynagrodzenie (tzw. taksa). Jeśli chcą Państwo poznać cennik notariusza z Bielska-Białej, zapraszamy do przejścia na odpowiednią podstronę naszej kancelarii. Na stronie internetowej znajdą Państwo także wszystkie działania prawne, jakich się podejmujemy.

 • prawo pracy

  Nie wypłacenie zaległych pensji, bezpodstawne zwolnienie, czy też mobbing i dyskryminacja - to najczęstsze przyczyny konfliktu pomiędzy przedsiębiorstwem a zatrudnioną w nim osobą. Jedną ze specjalizacji Kancelarii MFW Fiałek jest prawo pracy. Stolica kraju, to miejsce, w którym obsługujemy klientów. Podejmujemy się zarówno wykonywania czynności pozasądowych, jak i też reprezentowania klientów przed właściwymi sądami. W trakcie wykonywanych czynności sięgamy po najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego w tej dziedzinie.

 • Rozwód Tarnów

  Oferta znajdującej się w Tarnowie kancelarii adwokackiej obejmuje przede wszystkim doradztwo prawne, a także pełnienie roli pełnomocnika lub obrońcy klienta w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, a także odszkodowawczych. Adwokat zajmuje się m.in. udzielaniem porad, a także sporządzaniem wzorów dokumentów, pozwów i apelacji w sprawach o rozwód, alimenty, podział majątku, czy też o dochodzenie praw klienta do zadośćuczynienia za wypadek przy pracy, komunikacyjny bądź błąd w sztuce lekarskiej.

 • plany ewakuacyjne

  Pożar? Inne zagrożenie? Osoby korzystające z budynku, zwłaszcza wielopoziomowego, muszą znać plany ewakuacyjne. Zajmujemy się ich przygotowaniem. Potrzebujemy liczby osób znajdujących się zwykle na terenie budynku oraz rzutu budowlanego przestrzeni. Gotowe plansze umieszcza się m.in. na klatkach schodowych.

 • Rejestracja wzoru przemysłowego

  Nasza kancelaria prawna zajmuje się sprawami związanymi z dobrami osobistymi. Jedną z usług, jakie świadczymy, jest rejestracja wzoru przemysłowego. Usługa ta polega na sporządzeniu odpowiedniego wniosku. Ponadto reprezentujemy klientów przed urzędami oraz w trakcie wszelkich postępowań administracyjnych.