Sądy i władza

 • Odszkodowania Kraków

  Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

 • Nagrobki Warszawa

  Nasza firma od lat fascynowała się kamieniarstwem, zajmując się importem i montażem tego surowca na potrzeby dużych inwestycji budowlanych. SIGNIA rozszerzyła swoją działalność, czego wynikiem są wykonywane przez nią ekskluzywne nagrobki. Oferujemy produkcję płyt o różnych kształtach i różnych rozmiarach, w tym 190x100, 245x125, 190x150, a także grobów dziecięcych i urn. Gwarantujemy, że każdy z naszych produktów będzie bardzo odporny na uszkodzenia zewnętrzne, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

 • Zwalczanie pluskiew

  Niewielkie owady powodują niekiedy wielkie kłopoty. Zwalczanie pluskiew warto powierzyć profesjonalnej ekipie, ponieważ zwalczanie ich na własną rękę często nie przynosi pożądanego efektu. Gryzące insekty chowają się zazwyczaj w zakamarkach kanap, za listwami oraz w innych, trudno dostępnych miejscach.

 • Odszkodowanie za potrącenie pieszego

  Różnego rodzaju wypadki komunikacyjne są podstawą do staranie się o zadośćuczynienie za poniesione szkody. Odszkodowanie za potrącenie pieszego powinno zostać wypłacone z OC sprawcy. Po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy można ocenić realne szanse na uzyskanie świadczenia od firmy ubezpieczeniowej.

 • Porady prawne

  Wszystkich, którym niezbędne są dowolnego rodzaju porady prawne, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez kancelarię prawną w Gdyni. Jest to jedyna w swoim rodzaju oferta dostosowywana na bieżąco do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Współpraca z nami to gwarancja wysokiej jakości oraz pełnego profesjonalizmu. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

 • Obsługa prawna Konin

  Zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej z okolic Konina, w której swoją praktykę zawodową wykonuje adwokat Kamila Makowska, preferująca różnorodne zagadnienia, związane zarówno z prawem: gospodarczym, cywilnym, karnym, czy administracyjnym. W skład oferowanych usług wchodzi między innymi stała obsługa prawna klientów indywidualnych, czy spółek gospodarczych. Korzystając z tych usług masz także możliwość wynajęcia adw. Makowską do reprezentacji w sądzie, czy tworzeniu przykładowych umów. Jeszcze raz zachęcamy do współpracy.

 • Kancelaria kanoniczna

  Jeśli po zawarciu sakramentu ślubu okazuje się, że Twój partner jest alkoholikiem, pracoholikiem, wykazuje niedojrzałość emocjonalną czy jest osobą uzależnioną emocjonalnie od rodziców, możliwe jest unieważnienie małżeństwa kościelnego. Analogiczna sytuacja występuje, gdy zataił chorobę psychiczną czy nimfomanię. Kancelaria Kanoniczna Kornat zaprasza do współpracy.

 • prawnik Gdańsk

  Jeśli potrzebna jest Państwu porada specjalisty zachęcamy do sprawdzenia dziedzin prawa, jakie preferuje nasza kancelaria prawna. Gdańsk i Gdynia stanowi obszar, na terenie którego znajdziecie Państwo naszą siedzibę, gdzie będziecie Państwo mogli skorzystać z pomocy i porady prawnej naszego wyspecjalizowanego radcy.

 • Pranie odzieży roboczej

  Zachowanie schludności ubioru powinno być jedną z najważniejszych i podstawowych procedur w każdym zakładzie pracy. Firma Pralnia Combinath oferuje pranie odzieży roboczej. Za ten proces powinien byc odpowiedzialny pracodawca, jeśli zależy mu na przestrzeganiu czystości. Nasza firma oferuje atrakcyjne cenowo abonamenty.

 • pomoc frankowiczom toruń

  Radcy prawni świadczą pomoc frankowiczom w Toruniu i Bydgoszczy, w zakresie analizy umowy oraz reprezentowania w sądach i kontaktach z Rzecznikiem Finansowym. Kancelaria przedstawia klientom strategię przedsądową i sądową. Doradza także w kwestiach związanych z ustalaniem nieważności umowy kredytowej oraz sprawdza jej ewentualne nieścisłości.