Sądy i władza

  • Odszkodowania Kraków

    Czeka cię proces o odszkodowanie w Krakowie? Skontaktuj się z kancelarią radców prawnych Wolff&Sieniawski. Nasi prawnicy zajmują się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, handlowym, podatkowym, pracy i nie tylko. Skutecznie walczymy o windykację należności i reprezentujemy naszych klientów w sprawach o zwrot i rekompensatę od towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą walkę można wygrać, jeśli obierze się adekwatną taktykę. Zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli firm.

  • Obsługa prawna firm Wrocław

    kancelaria prawna oferuje usługi związane z obsługą prawną firm. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale obszar działań wykracza poza granice Polski, bowiem firma współpracuje z kancelariami w innych krajach. Proponuje także pomoc w fuzjach i przejęciach spółek a także usługi związane z innymi odmianami prawa, m.in. prawem medycznym w obrębie którego pomaga w odzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne. Zajmuje się także obsługą obcokrajowców w celu zalegalizowania ich pobytu w Polsce. Zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie internetowej http://kancelariaprawnabek.pl/ .

  • likwidacja karaluchów Warszawa

    Jesteśmy przekonani, że każdy borykał się z problemem pojawiających się w domach insektów. Wielkie aglomeracje miejskie, takie jak Warszawa, stwarzają idealne warunki dla rozwoju owadów, dlatego często pojawiają się one w kuchniach oraz w łazienkach. Nasza firma specjalizuje się w zwalczaniu pcheł, prusaków, czy pluskiew. Korzystamy ze sprawdzonych i pewnych środków oraz metod - do jednej z naszych specjalizacji należy likwidacja karaluchów. Chcecie dowiedzieć się więcej? Skontaktujcie się z nami lub odwiedźcie naszą stronę internetową!