Sztuka, Historia

  • Sklep fotograficzny

    Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wszystkich miłośników robienia zdjęć. Można u nas nabyć profesjonalny sprzęt, pozwalający dokładnie uwiecznić otaczający nas świat. Dysponujemy bogatym wyborem wielofunkcyjnych aparatów, markowych lamp błyskowych oraz gripów, dyfuzorów oraz wężyków wyzwalających. Polecamy również statywy oraz stabilizatory na ramię. Więcej szczegółowych informacji o naszym asortymencie znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu foto. Zapraszamy!

  • Książki personalizowane

    Oryginalnym pomysłem na zaskoczenie bliskiej osoby są prezenty dedykowane. Naszą propozycją są książki personalizowane, które dzięki swojemu estetycznemu wykonaniu oraz możliwości dopasowania fabuły i bohaterów względem naszych cech i upodobań, dają możliwość stworzenia unikalnej, wzbudzającej zachwyt lektury.

  • Obraz na płótnie z własnego zdjęcia

    Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej drukarni działającej w Waszej okolicy, zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Obrazy Druk. Proponujemy szeroki wybór sprawdzonych usług na najwyższym poziomie. Jedną z prezentowanych na naszej stronie internetowej propozycji jest wydruk na płótnie, realizowany z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Zapewnia to doskonałą jakość wykonania fotoobrazu i znakomite odwzorowanie konturów i barw wzoru graficznego czy fotografii.