Sztuka, Historia

  • Sklep fotograficzny

    Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wszystkich miłośników robienia zdjęć. Można u nas nabyć profesjonalny sprzęt, pozwalający dokładnie uwiecznić otaczający nas świat. Dysponujemy bogatym wyborem wielofunkcyjnych aparatów, markowych lamp błyskowych oraz gripów, dyfuzorów oraz wężyków wyzwalających. Polecamy również statywy oraz stabilizatory na ramię. Więcej szczegółowych informacji o naszym asortymencie znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu foto. Zapraszamy!

  • Książki personalizowane

    Oryginalnym pomysłem na zaskoczenie bliskiej osoby są prezenty dedykowane. Naszą propozycją są książki personalizowane, które dzięki swojemu estetycznemu wykonaniu oraz możliwości dopasowania fabuły i bohaterów względem naszych cech i upodobań, dają możliwość stworzenia unikalnej, wzbudzającej zachwyt lektury.

  • Dj wodzirej Lublin

    Zabaw się jak jeszcze nigdy dotąd i spraw, aby Twoi goście mieli jak najlepsze wspomnienia z zabawy. Oferujemy usługi profesjonalnego wodzireja na wesele DJ Band, który jest nie tylko specjalistą od różnych gatunków muzyki i posiada ogromny repertuar utworów, dopasowanych do Państwa gustów, ale również tworzy najlepsze warunki do zabawy i zachęca do tańca nawet najbardziej zasiedziałe osoby. Oferujemy profesjonalne podejście, niskie ceny, jak również obsługę imprezy zgodną z największymi wymaganiami.