Sztuka, Historia

 • Sklep fotograficzny

  Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wszystkich miłośników robienia zdjęć. Można u nas nabyć profesjonalny sprzęt, pozwalający dokładnie uwiecznić otaczający nas świat. Dysponujemy bogatym wyborem wielofunkcyjnych aparatów, markowych lamp błyskowych oraz gripów, dyfuzorów oraz wężyków wyzwalających. Polecamy również statywy oraz stabilizatory na ramię. Więcej szczegółowych informacji o naszym asortymencie znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej naszego sklepu foto. Zapraszamy!

 • Filmy chrześcijańskie

  Nasza strona internetowa zajmuje się sprzedażą wytworów kultury związanych z wiarą i duchowością. Filmy chrześcijańskie to wartościowe materiały, które pozwolą wam na chwilę refleksji nad sensem swojego życia. Posiadamy pozycje animowane dla dzieci i młodzieży, produkcje biograficzne oraz edukacyjne.

 • Życzenia świąteczne

  Jeżeli szukają Państwo idealnych firmowych kartek na Boże Narodzenie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszeej firmy - wykonujemy piękne życzenia świąteczne na zamówienie. Tworzymy unikalny, elegancki projekt, wykorzystujący najbardziej popularne świąteczne motywy, a następnie drukujemy życzenia na wysokogatunkowym papierze.

 • wyższa świadomość

  Jest to książka opowiadająca o teorii duchowej inteligencji, która, zdaniem autora, drzemie w każdym człowieku, lecz aby móc z niej korzystać, należy zastosować odpowiednie praktyki. "Wyższa świadomość" Hiltona Hotema to zbiór dogmatów, które opowiadają o przebudzeniu swojego umysłu i wzniesieniu go na inny poziom.

 • Obraz z żywicy

  Tworzenie w strukturze epoksydowej jest nieprzewidywalną i nowatorską metodą kreacji artystycznej. Obraz z żywicy, w który wkomponować można kryształy, brokaty czy kruszone szkła zapadnie w pamięć każdego odbiorcy. Ta nieograniczona forma wyrazu daje artyście poczucie wolności, a mnogość dostępnych akcesoriów ułatwia proces twórczy.

 • Roland

  Zapraszamy do naszego sklepu muzycznego, gdzie znajdziecie ogromny wybór instrumentów od renomowanych światowych producentów. Oferujemy między innymi wyjątkowe keybordy Roland, które doskonale nadają się do nauki i rozwijania umiejętności muzycznych oraz umożliwiają tworzenie rozbudowanych, oryginalnych kompozycji.