Opieka zdrowotna, medycyna

 • Depilacja laserowa Warszawa

  Szukasz gabinetu, w którym wykonać można mikrodermabrazję w Warszawie? Oferujemy najwyższej jakości obsługę w Instytucie Estetycznym. Zabieg polega na kontrolowanym złuszczeniu rogowych warstw naskórka twarzy. Cera jest co prawda potem zaczerwieniona i podrażniona, ale szybko się regeneruje. Zyskujemy odświeżoną, młodą cerę, bez przebarwień, niedoskonałości czy nawet drobnych zmarszczek. Zapraszamy do wypróbowania tej metody szczególnie osoby z bliznami potrądzikowymi. Polecamy również inne nasze zabiegi.

 • Usg piersi Kraków

  Zapraszamy do korzystania z oferty prywatnego gabinetu ginekologiczno-położniczego doktor Moniki Bomersbach w Krakowie. Wykonujemy między innymi cytologię, USG piersi i brzucha, zwykłe oraz położnicze. Regularna kontrola biustu jest bardzo ważna w profilaktyce nowotworowej. Badanie ultrasonograficzne pozwala na wykrycie już nawet bardzo drobnych zmian. Nasz gabinet specjalizuje się również w przeprowadzaniu badań u pacjentek nieletnich, które wymagają specjalnego traktowania. Polecamy wizytę zapoznawczą.

 • Stomatolog Bielsko-Biała

  Każdy, kto poważnie cierpiał z powodu zębów wie, ile wart jest naprawdę solidny Gabinet stomatologiczny Perfect Dent. Bielsko-Biała daje pacjentom pod tym względem bardzo duży wybór i każdy ma szansę znaleźć lekarza, który spełni jego wymagania i przeprowadzi leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jest to bardzo ważne, gdyż ból zęba to nie jest miłe uczucie.

 • Chirurg stomatolog

  Polecamy naszą ofertę, w ramach której swoje profesjonalne usługi świadczy dla Was nasz doświadczony chirurg stomatolog. Poznań jest miejsce, gdzie zlokalizowana została nasza siedziba. Przygotowane przez nas metody leczenia, pozwalają na skuteczne i bezbolesne wypełnianie ubytków oraz przywracanie właściwej kondycji dla zębów.

 • Preparaty na porost włosów

  Oferujemy Państwu trychologiczne preparaty na porost włosów, dzięki którym wspaniała fryzura będzie w Twoim zasięgu. Ich innowacyjna formuła sprawia, że są niezwykle skuteczne, a jednocześnie zachowują atrakcyjne ceny. Zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się doskonałymi rezultatami przez długi czas. Zapraszamy!

 • Okulista

  Jedną z najczęstszych przyczyn narastających problemów ze wzrokiem, a co za tym idzie osłabieniem ostrości widzenia jest praca przy monitorze komputera. Odpowiednie szkła korekcyjne przepisane przez specjalistę mogą zahamować ten proces. Dlatego serdecznie zapraszamy na umówienie wizyty u jednego z okulistów dostępnych w naszych gabinetach. Proszę zadbać o swój wzrok już teraz!

 • Bakalie sklep

  Smakowite bakalie i migdały to przekąski, które zawierają cenne substancje odżywcze. Są więc zdrowe i dostarczają naszemu organizmowi nie tylko pustych kalorii. Sklep internetowy, który sprzedaje znakomitej jakości przysmaki znajdą Państwo pod adresem internetowym swojskapiwniczka.pl - zapraszamy i polecamy!

 • Opatrunki medyczne

  Proponujemy szereg rozwiązań, które pomogą w precyzyjnym zabezpieczeniu uszkodzonej tkanki poszkodowanego. W naszej hurtowni posiadamy opatrunki medyczne w formie przylepca oraz paska do zamykania rany. Obniżają ryzyko infekcji i pomagają w zamontowaniu np. katetery. Ponadto, są wygodne w szybkim zastosowaniu podczas trwania akcji ratowniczej w karetce, nawet z rękawiczkami na dłoniach.

 • Protezy

  Przedstawiamy Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic. Protezy zębowe służą do uzupełniania luk w uzębieniu powstałych po ekstrakcjach. Nawet jeżeli usunięto zęby znajdujące się z tyłu, to tego braku nie należy lekceważyć. Uzupełnienia te mają bowiem znaczenie nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. W miejscu po usuniętym zębie z upływem czasu dochodzi do atrofii kości w szczęce lub żuchwie. Pozostałe korony mogą przechylać i przemieszczać się, wpływając na jakość przeżuwania pokarmów.

 • amoniak spożywczy

  Znamy go wszyscy - stosowały go nasze babcie, mamy, a także i my, kiedy chcemy upiec wyjątkowo chrupiące ciasteczka. Mowa o proszku do pieczenia, znanym też jako amoniak spożywczy. Produkt, jaki Wam proponujemy, nie zawiera konserwantów ani laktozy, nadaje się więc do zdrowych przekąsek i ciast dla osób nietolerujących mleka.