Opieka zdrowotna, medycyna

 • Depilacja laserowa Warszawa

  Szukasz gabinetu, w którym wykonać można mikrodermabrazję w Warszawie? Oferujemy najwyższej jakości obsługę w Instytucie Estetycznym. Zabieg polega na kontrolowanym złuszczeniu rogowych warstw naskórka twarzy. Cera jest co prawda potem zaczerwieniona i podrażniona, ale szybko się regeneruje. Zyskujemy odświeżoną, młodą cerę, bez przebarwień, niedoskonałości czy nawet drobnych zmarszczek. Zapraszamy do wypróbowania tej metody szczególnie osoby z bliznami potrądzikowymi. Polecamy również inne nasze zabiegi.

 • Usg piersi Kraków

  Zapraszamy do korzystania z oferty prywatnego gabinetu ginekologiczno-położniczego doktor Moniki Bomersbach w Krakowie. Wykonujemy między innymi cytologię, USG piersi i brzucha, zwykłe oraz położnicze. Regularna kontrola biustu jest bardzo ważna w profilaktyce nowotworowej. Badanie ultrasonograficzne pozwala na wykrycie już nawet bardzo drobnych zmian. Nasz gabinet specjalizuje się również w przeprowadzaniu badań u pacjentek nieletnich, które wymagają specjalnego traktowania. Polecamy wizytę zapoznawczą.

 • Stomatolog Bielsko-Biała

  Każdy, kto poważnie cierpiał z powodu zębów wie, ile wart jest naprawdę solidny Gabinet stomatologiczny Perfect Dent. Bielsko-Biała daje pacjentom pod tym względem bardzo duży wybór i każdy ma szansę znaleźć lekarza, który spełni jego wymagania i przeprowadzi leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jest to bardzo ważne, gdyż ból zęba to nie jest miłe uczucie.

 • Rehabilitacja domowa

  Dla wielu osób dotarcie do profesjonalisty okazuje się wyzwaniem nie do pokonania. Ograniczenia ruchowe, które towarzyszą wielu wadom, chorobom lub też okresowi rekonwalescencji stanowią dla wielu osób przeszkodę w dotarciu do fizjoterapeuty. Rehabilitacja domowa okazuje się więc jedyną szansa na pełen powrót do zdrowia - pozwoli systematycznie współpracować z fizjoterapeutą. Na terenie Warszawy nasi specjaliści podejmują się przeprowadzenia zabiegów opartych na: masażach, terapii manualnej, ćwiczeniach, jak i nauce czynności dnia codziennego.

 • Septoplastyka nosa

  Dla osób z zaburzeniami oddychania polecany jest zabieg korygujący deformację przegrody. Septoplastyka nosa polega na wyprostowaniu chrząstki w przegrodzie, co poprawia drożność dróg oddechowych. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym i trwa ok. 40 minut. Pacjenci zostają wypisani ze szpitala tego samego lub następnego dnia.

 • Chirurg stomatolog

  Polecamy naszą ofertę, w ramach której swoje profesjonalne usługi świadczy dla Was nasz doświadczony chirurg stomatolog. Poznań jest miejsce, gdzie zlokalizowana została nasza siedziba. Przygotowane przez nas metody leczenia, pozwalają na skuteczne i bezbolesne wypełnianie ubytków oraz przywracanie właściwej kondycji dla zębów.

 • Derma Roller

  Oryginalne urządzenia Derma Roller dostępne w naszym sklepie internetowym pozwolą Ci zadbać o zdrowy i naturalny wygląd Twojej skóry. Oferujemy tez bogaty wybór kosmetyków naturalnych zawierających m.in. kolagen czy kwas hialuronowy. Atrakcyjne promocje, to również świetny sposób na prezent. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

 • Tabletki na ujędrnienie biustu

  Przedstawiamy innowacyjne, roślinne tabletki na ujędrnienie biustu. Możesz zwiększyć rozmiar piersi nawet o kilka numerów, bez ryzyka operacji czy zabiegów medycznych! Nasz suplement zawiera ekstrakty z chmielu, które odbudowują tkankę piersi. Efekty zauważysz już po kilku tygodniach, jednak cała kuracja zajmuje około miesiąca.

 • witamina c w proszku

  Sposobów na to, by żyć w zdrowiu i dostarczać organizmowi niezbędnych suplementów istnieje bardzo wiele. Witamina c w proszku, jaką oferujemy w asortymencie naszego przedsiębiorstwa to produkt o wielu leczniczych właściwościach, którego regularna obecność w diecie przyniesie Wam wiele dobrego - polecamy!