Opieka zdrowotna, medycyna

 • Depilacja laserowa Warszawa

  Szukasz gabinetu, w którym wykonać można mikrodermabrazję w Warszawie? Oferujemy najwyższej jakości obsługę w Instytucie Estetycznym. Zabieg polega na kontrolowanym złuszczeniu rogowych warstw naskórka twarzy. Cera jest co prawda potem zaczerwieniona i podrażniona, ale szybko się regeneruje. Zyskujemy odświeżoną, młodą cerę, bez przebarwień, niedoskonałości czy nawet drobnych zmarszczek. Zapraszamy do wypróbowania tej metody szczególnie osoby z bliznami potrądzikowymi. Polecamy również inne nasze zabiegi.

 • Usg piersi Kraków

  Zapraszamy do korzystania z oferty prywatnego gabinetu ginekologiczno-położniczego doktor Moniki Bomersbach w Krakowie. Wykonujemy między innymi cytologię, USG piersi i brzucha, zwykłe oraz położnicze. Regularna kontrola biustu jest bardzo ważna w profilaktyce nowotworowej. Badanie ultrasonograficzne pozwala na wykrycie już nawet bardzo drobnych zmian. Nasz gabinet specjalizuje się również w przeprowadzaniu badań u pacjentek nieletnich, które wymagają specjalnego traktowania. Polecamy wizytę zapoznawczą.

 • Stomatolog Bielsko-Biała

  Każdy, kto poważnie cierpiał z powodu zębów wie, ile wart jest naprawdę solidny Gabinet stomatologiczny Perfect Dent. Bielsko-Biała daje pacjentom pod tym względem bardzo duży wybór i każdy ma szansę znaleźć lekarza, który spełni jego wymagania i przeprowadzi leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jest to bardzo ważne, gdyż ból zęba to nie jest miłe uczucie.

 • Chirurg stomatolog

  Polecamy naszą ofertę, w ramach której swoje profesjonalne usługi świadczy dla Was nasz doświadczony chirurg stomatolog. Poznań jest miejsce, gdzie zlokalizowana została nasza siedziba. Przygotowane przez nas metody leczenia, pozwalają na skuteczne i bezbolesne wypełnianie ubytków oraz przywracanie właściwej kondycji dla zębów.

 • Okulista

  Jedną z najczęstszych przyczyn narastających problemów ze wzrokiem, a co za tym idzie osłabieniem ostrości widzenia jest praca przy monitorze komputera. Odpowiednie szkła korekcyjne przepisane przez specjalistę mogą zahamować ten proces. Dlatego serdecznie zapraszamy na umówienie wizyty u jednego z okulistów dostępnych w naszych gabinetach. Proszę zadbać o swój wzrok już teraz!

 • Bakalie sklep

  Smakowite bakalie i migdały to przekąski, które zawierają cenne substancje odżywcze. Są więc zdrowe i dostarczają naszemu organizmowi nie tylko pustych kalorii. Sklep internetowy, który sprzedaje znakomitej jakości przysmaki znajdą Państwo pod adresem internetowym swojskapiwniczka.pl - zapraszamy i polecamy!

 • Opatrunki medyczne

  Proponujemy szereg rozwiązań, które pomogą w precyzyjnym zabezpieczeniu uszkodzonej tkanki poszkodowanego. W naszej hurtowni posiadamy opatrunki medyczne w formie przylepca oraz paska do zamykania rany. Obniżają ryzyko infekcji i pomagają w zamontowaniu np. katetery. Ponadto, są wygodne w szybkim zastosowaniu podczas trwania akcji ratowniczej w karetce, nawet z rękawiczkami na dłoniach.

 • Protezy

  Przedstawiamy Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic. Protezy zębowe służą do uzupełniania luk w uzębieniu powstałych po ekstrakcjach. Nawet jeżeli usunięto zęby znajdujące się z tyłu, to tego braku nie należy lekceważyć. Uzupełnienia te mają bowiem znaczenie nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. W miejscu po usuniętym zębie z upływem czasu dochodzi do atrofii kości w szczęce lub żuchwie. Pozostałe korony mogą przechylać i przemieszczać się, wpływając na jakość przeżuwania pokarmów.

 • Hurtownia stomatologiczna

  Zajmujemy się dystrybucją instrumentów przeznaczonych do gabinetów stomatologicznych, ortodontycznych, chirurgicznych i implantologicznych. W zakresie artykułów dla stomatologii znajdziecie Państwo między innymi kleszcze, dociskacze, pęsety, zgłębniki i inne. Hurtownia stomatologiczna Orimed Zapewnia, że oferowane przez nas produkty wykonane są najlepszych materiałów, zapewniają bezpieczne oraz higieniczne przeprowadzanie wszelkiego rodzaju zabiegów. Proponujemy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Zapraszamy do współpracy.

 • nadwrażliwe zęby

  Układ kostny narażony jest na różnego rodzaju urazy i choroby. Dotyczy to także naszej szczęki. Nadwrażliwe zęby szczególnie mogą dokuczać podczas spożywania gorących posiłków, czy picia chłodnych napojów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz preparat w postaci żelu, który naniesiony na płytkę i dziąsła łagodzi szczególnie wyczulone zakończenia nerwowe.

 • apteczki pierwszej pomocy

  Nagły wypadek, obtarcie, obtłuczenie czy uraz wymagają często natychmiastowej reakcji. Apteczki pierwszej pomocy powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko wystąpienia incydentu: w szkole, zakładzie pracy, samochodzie, ale i w każdym gospodarstwie domowym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów - każdy zestaw, który polecamy posiada gazę jałową, opatrunki, rękawiczki i maskę.

 • zimne przekąski catering

  Gdy brakuje czasu na pełen posiłek, najlepszym rozwiązaniem są zimne przekąski. Catering dla biznesu obejmuje ofertą bary kanapkowe, tartinki, dodatki typu finger food oraz słodkie babeczki, które zaspokoją głód uczestników i zapewnią atrakcję wizualną imprezy. Poczęstunek dostarczamy we wskazane przez Państwa miejsce, na podstawie wcześniejszych ustaleń.

 • Producent suplementów diety

  W naszej ofercie znajdują się herbatki ziołowe, między innymi mięta jabłkowa czy napar z aloesem. Jako producent suplementów diety oferujemy Państwu takie preparaty, jak błonnik kakaowy, herbatkę matcha, młody jęczmień, a także zieloną kawę. Dodatkowo proponujemy kapsułki celulozowe i ekstrakty do naparów.

 • Wyposażenie laboratorium

  Wyposażenie laboratorium dużo świadczy o laboratorium. Gdy widzimy, że laboratorium posiada świetny sprzęt laboratoryjny, wiemy, że będzie odnosiło sukcesy. Oczywiście ważne jest też to, by pracowali w nim najlepsi, ale powiedzmy sobie szczerze: bez dobrego sprzętu nie może być mowy o dobrych i precyzyjnych wynikach badań, które są przecież podstawą całej laboratoryjnej pracy. By mieć jak najlepsze wyposażenie laboratorium, warto poszperać w Internecie, by wyszukać jak najlepszych producentów.