Przewóz, Przesyłki lądowe

 • Busy Wrocław

  Chcecie Państwo wybrać się w komfortowych warunkach na wczasy do któregoś z dużych europejskich miast? A może ciekawi Was pielgrzymka bądź zorganizowana wycieczka szkolna? Niezależnie od Waszych oczekiwań, w naszym asortymencie znajdziecie eleganckie busy, które umożliwią Wam komfortową podróż w dowolne z proponowanych przez nas miejsc. ODRA-BUS gwarantuje bardzo korzystne ceny i możliwość organizacji wyjazdów integracyjnych bądź szkoleniowych. Stacjonarną siedzibę firmy znajdziecie Państwo we Wrocławiu.

 • Klocki hamulcowe

  Jednym z produktów, jakie oferujemy, są doskonałe gatunkowo klocki hamulcowe. Jak wszystkie inne artykuły wchodzące w skład naszej oferty, są to towary wykonane z doskonałych materiałów zapewniających im skuteczne działanie. Wybierając klocki hamulcowe z naszej oferty decydujesz się na współpracę z profesjonalną i rzetelną firmą, która dba o potrzeby swoich klientów.

 • Transport spedycja Warszawa

  Przedstawiamy firmę PartnersPol Group Sp. z o.o. specjalizującą się w usługach copacking. Pakujemy w zestawy ręcznie lub pół automatycznie różne towary, znakujemy kartony, oklejamy je, ale także adresujemy koperty,, pakujemy je na prenumeratę i wiele innych usług. Jeśli twoje przedsiębiorstwo właśnie ma szczyt produkcji i myślisz o zatrudnieniu na sezon kilkudziesięciu osób, lepiej skorzystaj z usług naszego zespołu. Zatrudniamy sześćdziesiąt osób, rzetelnych i sprawnych w pracach manualnych. Zapraszamy.

 • Żurawie samochodowe Warszawa

  Wejdź na stronę naszej firmy Waćkowski w Warszawie i przekonaj się co obejmują nasze szerokie usługo dźwigowe. To nie tylko specjalistyczne maszyny, stworzone w oparciu o nowoczesne technologie, takie jak np. żurawie samochodowe. To także fachowa obsługa operatorów gwarantująca bezpieczeństwo i przemyślane, dokładne działanie.

 • Transport chłodniczy krajowy

  Wspieramy działalność wielu przedsiębiorców w Polsce, oferując profesjonalny transport chłodniczy krajowy. W naszej flocie znajdują się również pojazdy z kontenerem z podgrzewaną przestrzenią ładunkową. Dzięki temu jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć ładunki wymagające zarówno niskiej, jak i wysokiej temperatury przechowywania.

 • Sprowadzanie aut Poznań

  Zabytek, nowoczesny wóz, motocykl, quad, a nawet jacht. To wszystko można dostać na jednym z największych rynków pojazdów w Europie. Nasza firma sprowadzanie aut z Niemiec prowadzi już od wielu lat. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. Zachęcamy do zapoznania się ze stawkami celnymi i do kontaktu, w celu ustalenia czego potrzebujesz.

 • Regeneracja filtrów cząstek stałych

  Nie każdy właściciel auta z wysokoprężnym silnikiem wie, jak bardzo ważna jest regeneracja filtrów cząstek stałych. Tzw. DPF/FAP lub DOC/SCR umiejscowione są w wydechach i odpowiadają za zmniejszenie emisji spalin, w konsekwencji, wszystkie nieczystości z silnika osadzają się na ich ściankach i nie wnikają do atmosfery.

 • radio dewalt

  Wysoka jakość dźwięku przez zastosowanie 6 głośników o mocy 45W pozwala słuchać muzyki nawet w ekstremalnych warunkach. Z kolei wbudowany moduł bluetooth umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaczem. Radio Dewalt to urządzenie grające z gwarancją dużej wytrzymałości - jest odporne na pył i wodę. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej.

 • Żaki rybackie

  Są one przymocowane do klatek łownych w celu skierowania do nich stworzeń wodnych. Żaki rybackie to podłużne rodzaje sieci, które przypominają zwężający się tunel. W naszej ofercie znajdziesz sieci zaczynające się od czterdziestu centymetrów długości, a sięgające nawet do osiemdziesięciu centymetrów.

 • Przeprowadzki

  Specjalnością firmy Turbo-Przeprowadzki jest transport. Warszawa - na terenie stolicy prowadzimy swoją niezawodną działalność stawiając na sprawność i szybkość świadczenia naszych usług. Jesteśmy przekonani, że każdy z klientów decydujących się na skorzystanie z naszej oferty, jest z niej w pełni zadowolony. Jesteśmy doświadczoną firmą, która dba o najwyższą jakość swoich usług oraz przede wszystkim o najwyższe zadowolenie swoich klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewnimy najlepszy przewóz mebli.

 • Obróbka CNC

  W dobie pełnej automatyzacji przemysłu można wskazać wiele zalet zastosowania oprogramowania komputerowego. Mikronar, będąc firmą specjalizującą się w skrawaniu metali i produkcji narzędzi oraz części precyzyjnych, oferuje swoim klientom możliwości jakie daje obróbka CNC. Komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych podczas wytwarzania zamówionych elementów jest naszą standardową ofertą. Nasze technologicznie zaawansowane maszyny, których mikroprocesory możemy zaprogramować według wskazań z dokumentacji klienta bez większej trudności wykonają drążenie wgłębne, frezowanie, toczenie i ostrzenie.

 • Toyota Jelena Góra

  Nasz salon Toyota Nowakowski znajdujący się w Jeleniej Górze prowadzi zarówno sprzedaż nowych modeli aut, jak i komis używanych samochodów tej marki. Ponadto jako autoryzowany dealer oferujemy naszym klientom serwis, który obejmuje m.in. naprawy blacharskie. Dysponujemy również bezdotykową myjnią ręczną.

 • Transport Polska Niemcy

  Oferujemy Państwu najlepszy transport. Polska i Niemcy stanowią główny obszar naszego działania, gdzie swoją pracę wykonują dla naszych klientów najlepsi logistycy oraz kierowcy. Dzięki temu macie Państwo pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Profesjonalny transport na terenie Europy tylko z firmą Transport Tex!

 • Agregat prądotwórczy wynajem

  Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom najlepszych fachowców i oferuje kompleksową obsługę planów filmowych. Niezbędną maszyną na planie jest agregat prądotwórczy - wynajem tego samojezdnego, mobilnego sprzętu pozwoli zapewnić energię elektryczną w każdym plenerze. Każda sztuka jest wyposażona w wyciszającą obudowę.