Przewóz, Przesyłki lądowe

 • Busy wynajem Wrocław

  Chcecie Państwo wybrać się w komfortowych warunkach na wczasy do któregoś z dużych europejskich miast? A może ciekawi Was pielgrzymka bądź zorganizowana wycieczka szkolna? Niezależnie od Waszych oczekiwań, w naszym asortymencie znajdziecie eleganckie busy, które umożliwią Wam komfortową podróż w dowolne z proponowanych przez nas miejsc. ODRA-BUS gwarantuje bardzo korzystne ceny i możliwość organizacji wyjazdów integracyjnych bądź szkoleniowych. Stacjonarną siedzibę firmy znajdziecie Państwo we Wrocławiu.

 • Klocki hamulcowe

  Jednym z produktów, jakie oferujemy, są doskonałe gatunkowo klocki hamulcowe. Jak wszystkie inne artykuły wchodzące w skład naszej oferty, są to towary wykonane z doskonałych materiałów zapewniających im skuteczne działanie. Wybierając klocki hamulcowe z naszej oferty decydujesz się na współpracę z profesjonalną i rzetelną firmą, która dba o potrzeby swoich klientów.

 • Transport spedycja Warszawa

  Przedstawiamy firmę PartnersPol Group Sp. z o.o. specjalizującą się w usługach copacking. Pakujemy w zestawy ręcznie lub pół automatycznie różne towary, znakujemy kartony, oklejamy je, ale także adresujemy koperty,, pakujemy je na prenumeratę i wiele innych usług. Jeśli twoje przedsiębiorstwo właśnie ma szczyt produkcji i myślisz o zatrudnieniu na sezon kilkudziesięciu osób, lepiej skorzystaj z usług naszego zespołu. Zatrudniamy sześćdziesiąt osób, rzetelnych i sprawnych w pracach manualnych. Zapraszamy.

 • Transport chłodniczy krajowy

  Wspieramy działalność wielu przedsiębiorców w Polsce, oferując profesjonalny transport chłodniczy krajowy. W naszej flocie znajdują się również pojazdy z kontenerem z podgrzewaną przestrzenią ładunkową. Dzięki temu jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć ładunki wymagające zarówno niskiej, jak i wysokiej temperatury przechowywania.

 • Sprowadzanie aut Poznań

  Zabytek, nowoczesny wóz, motocykl, quad, a nawet jacht. To wszystko można dostać na jednym z największych rynków pojazdów w Europie. Nasza firma sprowadzanie aut z Niemiec prowadzi już od wielu lat. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. Zachęcamy do zapoznania się ze stawkami celnymi i do kontaktu, w celu ustalenia czego potrzebujesz.

 • Regeneracja filtrów cząstek stałych

  Nie każdy właściciel auta z wysokoprężnym silnikiem wie, jak bardzo ważna jest regeneracja filtrów cząstek stałych. Tzw. DPF/FAP lub DOC/SCR umiejscowione są w wydechach i odpowiadają za zmniejszenie emisji spalin, w konsekwencji, wszystkie nieczystości z silnika osadzają się na ich ściankach i nie wnikają do atmosfery.

 • radio dewalt

  Wysoka jakość dźwięku przez zastosowanie 6 głośników o mocy 45W pozwala słuchać muzyki nawet w ekstremalnych warunkach. Z kolei wbudowany moduł bluetooth umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaczem. Radio Dewalt to urządzenie grające z gwarancją dużej wytrzymałości - jest odporne na pył i wodę. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej.

 • Żaki rybackie

  Są one przymocowane do klatek łownych w celu skierowania do nich stworzeń wodnych. Żaki rybackie to podłużne rodzaje sieci, które przypominają zwężający się tunel. W naszej ofercie znajdziesz sieci zaczynające się od czterdziestu centymetrów długości, a sięgające nawet do osiemdziesięciu centymetrów.

 • Toyota Jelena Góra

  Nasz salon Toyota Nowakowski znajdujący się w Jeleniej Górze prowadzi zarówno sprzedaż nowych modeli aut, jak i komis używanych samochodów tej marki. Ponadto jako autoryzowany dealer oferujemy naszym klientom serwis, który obejmuje m.in. naprawy blacharskie. Dysponujemy również bezdotykową myjnią ręczną.

 • Transport Polska Niemcy

  Oferujemy Państwu najlepszy transport. Polska i Niemcy stanowią główny obszar naszego działania, gdzie swoją pracę wykonują dla naszych klientów najlepsi logistycy oraz kierowcy. Dzięki temu macie Państwo pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Profesjonalny transport na terenie Europy tylko z firmą Transport Tex!

 • busy do holandii

  Zajmująca się świadczeniem usług przewozowych firma transportowa zapewni Ci bezpieczne i komfortowe podróżowanie po krajach europejskich. W naszej ofercie znajdują się m. in. busy do Holandii, dzięki którym dostaniesz się do wszystkich największych miast tego kraju, co pozwoli Ci na sprawne znalezienie się we właściwym rejonie.

 • osuszanie biura

  Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem wilgoci z budynku po zalaniu, powodzi lub pożarze. Osuszanie biura lub mieszkania po wypadku jest priorytetową sprawą, którą należy się zająć jak najszybciej, by nie dopuścić do powstania zniszczeń i rozwoju pleśni lub grzybów. Swoje usługi wykonujemy maksymalnie szybko, przy użyciu tylko bezpiecznej technologii.

 • Akumulatory bezobsługowe

  W ofercie firmy znajdą Państwo akumulatory bezobsługowe najlepszych marek oraz akcesoria takie jak: zasilacze, ładowarki i testery. Oferujemy Państwu wersje ołowiowo-kwasowe oraz niklowo-metalowo-wodorkowe. Z naszych usług korzystają wiodące firmy energetyczne, telekomunikacyjne, produkujące systemy alarmowe. Na nasze produkty oferujemy gwarancją.

 • Turbosprężarki nowe

  Sklep oferuje artykuły motoryzacyjne dla klientów indywidualnych, warsztatów samochodowych i firm transportowych. W asortymencie znajdują się turbosprężarki nowe do pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych oraz sprzętu budowlanego. Przygotowaliśmy produkty renomowanych firm, zarówno modele oryginalne, jak i zamienniki.