Szkoły, przedszkola, żłobki

  • język niemiecki Szczecin

    To właśnie Mobile Lingua oferuje najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich osób, chcących nauczyć się języka angielskiego, czy niemieckiego. Proponujemy skuteczne metody nauczania teorii oraz praktyki. Tylko u nas jest tak przyjaźnie oraz tanio! Zgłoś się do przedstawicieli naszej szkoły językowej, aby zapoznać się ze szczegółami warunków współpracy. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Mobile Lingua oraz przejrzenia informacji o kursach. To idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

  • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

    To wszystko, co znajduje się w naszej wyjątkowej ofercie, wykonywane jest zgodnie z obowiązującymi standardami. Mamy więc całkowitą pewność, że produkty te spełnią określone wymogi - z zakresu BHP i PPOŻ. Jedną z naszych propozycji jest przygotowana od podstaw instrukcja bezpieczeństwa pożarowego (w dopasowanym rozmiarze).

  • Uprawnienia G3

    Firma prowadzi szkolenia SEP, które przygotowują uczestników do egzaminów państwowych. Uczestnicy kursu mogą nabyć uprawnienia G3, G2, i G1 czyli z zakresu urządzeń gazowych, energetycznych, oraz elektrycznych. Takie kursy pomagają uczestnikom zdobyć nowe kwalifikacje i poprawić swoja pozycję przy szukaniu nowej pracy.