Szkoły, przedszkola, żłobki

  • niemiecki Szczecin

    To właśnie Mobile Lingua oferuje najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich osób, chcących nauczyć się języka angielskiego, czy niemieckiego. Proponujemy skuteczne metody nauczania teorii oraz praktyki. Tylko u nas jest tak przyjaźnie oraz tanio! Zgłoś się do przedstawicieli naszej szkoły językowej, aby zapoznać się ze szczegółami warunków współpracy. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Mobile Lingua oraz przejrzenia informacji o kursach. To idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

  • Profesjonalne CV

    Jeśli aplikujesz na kilkanaście różnych ofert pracy każdego dnia i nie przynosi to spodziewanego efektu, to pomyśl o dokonaniu zmian w swoich dokumentach aplikacyjnych. Experci Kariery stworzą dla Ciebie profesjonalne CV, które przykuje uwagę każdego rekrutera, co znacznie zwiększy Twoje szanse na znalezienie dobrej pracy.

  • Prawo jazdy kategorii A - motor

    Marzysz, by pewnego dnia móc mknąć ulicami miasta na motocyklu? W zależności od tego, ile masz lat i jakie masz już uprawnienia, możesz zapisać się na nasz kurs na prawo jazdy kategorii A - motor, którym możesz jeździć po takim kursie, może mieć pojemność ponad 600cm! W ramach oferty gwarantujemy 20 godzin praktyk, udostępnimy Ci także podręcznik i płytę z testami. Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie e-learningu, ponieważ szanujemy Twój czas. Dbamy także o Twoje pieniądze - wyślemy Cię na płatny egzamin państwowy dopiero, gdy zdasz nasze egzaminy wewnętrzne i będziesz czuć się całkowicie pewnie. Za sam kurs możesz płacić w ratach.