Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

 • Odchudzanie młodzieży

  Tematem jakim jest odchudzanie młodzieży i dzieci zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy mocnymi przeciwnikami stosowania tabletek i strasznych diet, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjne tematycznie i cenowo wczasy odchudzające mające na celu skuteczne, szybkie i przyjemne odchudzanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • samochody dla dzieci

  Nasza oferta zawiera zabawki, które pracują w oparciu o odpowiedni moduł zasilania. Samochody dla dzieci na akumulator pozwalają cieszyć się maluchom fantastyczną rozrywką. Umożliwiają przejażdżkę podczas spaceru z rodzicami. Konstrukcje wykonane są z bezpiecznych materiałów i odznaczają się ciekawym wyglądem.

 • Producent wózków dziecięcych

  Jesteśmy doświadczoną firmą, oferującą artykuły dla najmłodszych. Jako producent wózków dziecięcych oferujemy modele, które zapewnią komfort użytkowania zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. W naszym asortymencie dostępne są gondole, spacerówki, oraz wersje wielofunkcyjne, występujące w wielu wersjach kolorystycznych.

 • Kocyk dla niemowlaka

  Okryj swoje nowonarodzone dziecko materiałem, który jest nie tylko miękki, ale także ekologiczny i bezpieczny dla jego skóry! Kocyk dla niemowlaka sprawi, że maleństwo nie będzie marzło. Nie przegrzeje się też, ponieważ tkanina oddycha i na bieżąco odprowadza wilgoć. Dostępne łagodne, pastelowe kolory, jak róż, szary czy wrzos.