Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

 • Wózki dla lalek

  W ofercie naszego sklepu znajdują się zabawki edukacyjne, grające i zespołowe. Rodzice dziewczynek znajdą u nas także wózki dla lalek, które wyposażeniem i wykonaniem często przypominają prawdziwe pojazdy dla niemowląt. Większość modeli jest wielofunkcyjna, a w ich skład wchodzi spacerówka, gondola, a także pościel i torba na różne akcesoria. Wysokość rączek można dostosować do wzrostu dziewczynki, która będzie korzystać z zabawkowego pojazdu.

 • sprzątanie domu

  Od lat prowadzimy firmę w Nowym Sączu, która zajmuje się świadczeniem usług porządkowych. W tym zakresie proponujemy sprzątanie domu. Do naszych prac należy odkurzanie i mycie podłóg, ścieranie kurzy z miejsc łatwo dostępnych, polerowanie armatury, dezynfekcja toalet i kabin prysznicowych, neutralizowanie zapachów, a także odkurzanie dywanów i wykładzin w pomieszczeniach. Dodatkowo zajmujemy się czyszczeniem blatów w kuchni, przecieraniem cokołów, a także słaniem łóżek w sypialniach.

 • Niepubliczny żłobek montessori Warszawa

  Wierzymy, że wychowanie dobrego człowieka nie ciąży jedynie na rodzicach dziecka, ale na wszystkich osobach w jego otoczeniu. Nasz niepubliczny żłobek Moentessori w Warszawie powstał z myślą o najmłodszych i pokazywaniu im świata, w którym dominuje szacunek, samodzielność, odpowiedzialność, świadomość, ale i umiejętna praca w grupie.

 • Opłaty za przedszkole

  Zapoznaj się z przejrzystym zestawieniem opłat za przedszkole na naszej dedykowanej stronie. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące kosztów, terminów płatności oraz wszelkich opłat związanych z uczestnictwem Twojego dziecka w naszym przedszkolu. Cena zależy od wybranego pakietu. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko do naszej niezwyklej placówki już dziś!

 • Rajstopy dla dziewczynki

  Szukasz dodatków do garderoby swojej pociechy? Nasze rajstopy dla dziewczynki zostały stworzone z myślą o wygodzie i komforcie małych klientek. Cieszą się dużą popularnością ze względu na atrakcyjne wzory i intensywne kolory. Zapewniamy szeroki wybór, dzięki czemu każda mała księżniczka znajdzie coś dla siebie. Mamy najwyższej jakości rajstopy dla każdej dziewczynki - niezależnie od jej wieku czy preferencji. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!