Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

 • Przedszkole nadarzyn

  Nasza placówka to miejsce, w którym dziecko będzie się rozwijać, a jednocześnie fantastycznie bawić. Program dydaktyczny, który proponuje Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki obejmuje zajęcia z języka angielskiego, francuskiego, rytmiki czy ćwiczeń ruchowych. Dostosowujemy program do wieku pociech, dlatego polecamy trzy poziomy edukacyjne. Polecamy "Literowe zabawianki", podczas których dzieci poznają alfabet lub inne warsztaty muzyczne, matematyczne czy plastyczne. Przyjmujemy dzieci z Brwinowa, Pruszkowa czy Nadarzyna.

 • Odchudzanie młodzieży

  Tematem jakim jest odchudzanie młodzieży i dzieci zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy mocnymi przeciwnikami stosowania tabletek i strasznych diet, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjne tematycznie i cenowo wczasy odchudzające mające na celu skuteczne, szybkie i przyjemne odchudzanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • samochody dla dzieci

  Nasza oferta zawiera zabawki, które pracują w oparciu o odpowiedni moduł zasilania. Samochody dla dzieci na akumulator pozwalają cieszyć się maluchom fantastyczną rozrywką. Umożliwiają przejażdżkę podczas spaceru z rodzicami. Konstrukcje wykonane są z bezpiecznych materiałów i odznaczają się ciekawym wyglądem.

 • Producent wózków dziecięcych

  Jesteśmy doświadczoną firmą, oferującą artykuły dla najmłodszych. Jako producent wózków dziecięcych oferujemy modele, które zapewnią komfort użytkowania zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. W naszym asortymencie dostępne są gondole, spacerówki, oraz wersje wielofunkcyjne, występujące w wielu wersjach kolorystycznych.