Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

 • Odchudzanie młodzieży

  Tematem jakim jest odchudzanie młodzieży i dzieci zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy mocnymi przeciwnikami stosowania tabletek i strasznych diet, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjne tematycznie i cenowo wczasy odchudzające mające na celu skuteczne, szybkie i przyjemne odchudzanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Akcesoria dla rodziców

  W naszym sklepie oczywiście poza wyposażeniem dla malucha znajdziesz także akcesoria dla rodziców. Przydadzą się one przed porodem, jak i po nim. Znajdziesz u nas torbę oraz elementy, które do niej spakujesz przed wizytą w szpitalu, delikatne kosmetyki z dobrym składem oraz poduszki do karmienia dla twojego dzidziusia.

 • Body dziecięce

  Wiemy, że odzież dla maluchów, które dopiero poznają świat, powinna być wygodna i przyjemna w dotyku. Body dziecięce, które znajdują się w naszej ofercie, wykonane są z bawełny oraz niewielkich domieszek włókien syntetycznych. Dostępne są w klasycznych kolorach i wzorach, jak również bardziej designerskim wydaniu.

 • Rożki niemowlęce

  Maluchy lubią być szczelnie otulone, dlatego warto zainwestować w rożki niemowlęce. Te, które mamy dla Ciebie w ofercie, są miękkie w dotyku oraz dostępne w pięknych, jasnych kolorach. Wykonano je z naturalnych materiałów, np. bawełny oraz bambusa, które zapewniają odpowiednią termoregulację. Można ich używać podczas karmienia, a także układać w nich malucha do snu.