Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

 • Opiekunka do dziecka

  Bycie rodzicem to najtrudniejsza praca na świecie. Musisz pogodzić swoje zawodowe obowiązki z opieką nad pociechami. Czasem nie mamy możliwości odbierać malucha z przedszkola i zajmować się nim popołudniami, bo jesteśmy w pracy. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie zaufana opiekunka do dziecka. Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którym potrzebna jest pomoc w wychowaniu potomstwa oraz dla tych, którzy chcą tę pomoc nieść. Zapraszamy do skorzystania z naszej strony, na której dostępne są zaawansowane opcje wyszukiwania. Dzięki nim znajdziesz nianię najbardziej odpowiednią dla Twojej rodziny.

 • Przedszkole nadarzyn

  Nasza placówka to miejsce, w którym dziecko będzie się rozwijać, a jednocześnie fantastycznie bawić. Program dydaktyczny, który proponuje Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki obejmuje zajęcia z języka angielskiego, francuskiego, rytmiki czy ćwiczeń ruchowych. Dostosowujemy program do wieku pociech, dlatego polecamy trzy poziomy edukacyjne. Polecamy "Literowe zabawianki", podczas których dzieci poznają alfabet lub inne warsztaty muzyczne, matematyczne czy plastyczne. Przyjmujemy dzieci z Brwinowa, Pruszkowa czy Nadarzyna.

 • Odchudzanie dla młodzieży

  Tematem jakim jest odchudzanie młodzieży i dzieci zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy mocnymi przeciwnikami stosowania tabletek i strasznych diet, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjne tematycznie i cenowo wczasy odchudzające mające na celu skuteczne, szybkie i przyjemne odchudzanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • samochody dla dzieci

  Nasza oferta zawiera zabawki, które pracują w oparciu o odpowiedni moduł zasilania. Samochody dla dzieci na akumulator pozwalają cieszyć się maluchom fantastyczną rozrywką. Umożliwiają przejażdżkę podczas spaceru z rodzicami. Konstrukcje wykonane są z bezpiecznych materiałów i odznaczają się ciekawym wyglądem.

 • La millou

  Każdy odpowiedzialny rodzic chce zadbać o bezpieczeństwo i wygodę swojej małej pociechy. W tym celu zachęcamy do zakupu kocyków dla niemowląt ze 100% bawełny. W naszej ofercie znajdują się produkty od znanego i cenionego przez klientów producenta - La Millou. Marka ta zyskała popularność przede wszystkim dzięki wysokiej jakości tkaninom, a także zróżnicowanym wzorom naniesionym na materiał. W sprzedaży posiadamy także bambusowe otulacze, które można stosować zarówno w lato, jak i w zimę (wielofunkcyjne).

 • Samochody na akumulator

  Wyścigówki, terenówki czy pojazdy transportowe - wszystkie samochody na akumulator znajdują się w naszej ofercie sklepu internetowego. Proponujemy szeroki wybór zabawkowych autek z zasobnikami energii. Modele wyposażone są w światła, przyciski emitujące odgłosy jazdy oraz pasy bezpieczeństwa. Pojazdy gwarantują spokojną zabawę (m.in. dzięki certyfikatom CE).

 • producent wózków dziecięcych

  Jesteśmy doświadczoną firmą, oferującą artykuły dla najmłodszych. Jako producent wózków dziecięcych oferujemy modele, które zapewnią komfort użytkowania zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. W naszym asortymencie dostępne są gondole, spacerówki, oraz wersje wielofunkcyjne, występujące w wielu wersjach kolorystycznych.