Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

 • Odchudzanie młodzieży

  Tematem jakim jest odchudzanie młodzieży i dzieci zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy mocnymi przeciwnikami stosowania tabletek i strasznych diet, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjne tematycznie i cenowo wczasy odchudzające mające na celu skuteczne, szybkie i przyjemne odchudzanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Body dziecięce

  Wiemy, że odzież dla maluchów, które dopiero poznają świat, powinna być wygodna i przyjemna w dotyku. Body dziecięce, które znajdują się w naszej ofercie, wykonane są z bawełny oraz niewielkich domieszek włókien syntetycznych. Dostępne są w klasycznych kolorach i wzorach, jak również bardziej designerskim wydaniu.

 • Drewniane puzzle

  Zabawki edukacyjne dla dzieci to wyjątkowy pomysł na naukę poprzez zabawę - jeśli pragniesz dla swojego Dziecka tego samego, zapraszamy do zakupów. Nasze produkty to między innymi drewniane puzzle przestrzenne, które ćwiczą jego pamięć i zwinność, a także edukacyjne inne układanki. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór - w zależności od upodobań dziecka i rodziców, a także jego wieku - dostosujemy produkt do każdych wymagań. Zapraszamy!

 • Wózki dla lalek

  W ofercie naszego sklepu znajdują się zabawki edukacyjne, grające i zespołowe. Rodzice dziewczynek znajdą u nas także wózki dla lalek, które wyposażeniem i wykonaniem często przypominają prawdziwe pojazdy dla niemowląt. Większość modeli jest wielofunkcyjna, a w ich skład wchodzi spacerówka, gondola, a także pościel i torba na różne akcesoria. Wysokość rączek można dostosować do wzrostu dziewczynki, która będzie korzystać z zabawkowego pojazdu.

 • Zabawki dla niemowląt 3m+

  W sklepie dostępne są różne akcesoria dla dzieci. Zabawki dla niemowląt 3m+ wspierają rozwój pociechy, która na tym etapie korzysta głównie z rąk. Polecamy więc przedmioty o różnych fakturach, wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów. Maluch może je bezpiecznie gryźć, bez ryzyka zranienia lub zadławienia.

 • Sklep dla niemowląt

  Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Koniecznie odkryj sklep dla niemowląt, gdzie przygotowaliśmy masę artykułów stworzonych z troską o każdego maluszka. W ofercie znajdziesz między innymi wszelkie akcesoria do karmienia, a także odciągania mleka podczas laktacji. Dodatkowo u nas wyposażysz pokoik dla dziecka.