Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

 • Odchudzanie młodzieży

  Tematem jakim jest odchudzanie młodzieży i dzieci zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy mocnymi przeciwnikami stosowania tabletek i strasznych diet, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjne tematycznie i cenowo wczasy odchudzające mające na celu skuteczne, szybkie i przyjemne odchudzanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Wózki dla lalek

  W ofercie naszego sklepu znajdują się zabawki edukacyjne, grające i zespołowe. Rodzice dziewczynek znajdą u nas także wózki dla lalek, które wyposażeniem i wykonaniem często przypominają prawdziwe pojazdy dla niemowląt. Większość modeli jest wielofunkcyjna, a w ich skład wchodzi spacerówka, gondola, a także pościel i torba na różne akcesoria. Wysokość rączek można dostosować do wzrostu dziewczynki, która będzie korzystać z zabawkowego pojazdu.

 • Sklep dla niemowląt

  Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Koniecznie odkryj sklep dla niemowląt, gdzie przygotowaliśmy masę artykułów stworzonych z troską o każdego maluszka. W ofercie znajdziesz między innymi wszelkie akcesoria do karmienia, a także odciągania mleka podczas laktacji. Dodatkowo u nas wyposażysz pokoik dla dziecka.

 • sprzątanie domu

  Od lat prowadzimy firmę w Nowym Sączu, która zajmuje się świadczeniem usług porządkowych. W tym zakresie proponujemy sprzątanie domu. Do naszych prac należy odkurzanie i mycie podłóg, ścieranie kurzy z miejsc łatwo dostępnych, polerowanie armatury, dezynfekcja toalet i kabin prysznicowych, neutralizowanie zapachów, a także odkurzanie dywanów i wykładzin w pomieszczeniach. Dodatkowo zajmujemy się czyszczeniem blatów w kuchni, przecieraniem cokołów, a także słaniem łóżek w sypialniach.

 • Niepubliczny żłobek montessori Warszawa

  Wierzymy, że wychowanie dobrego człowieka nie ciąży jedynie na rodzicach dziecka, ale na wszystkich osobach w jego otoczeniu. Nasz niepubliczny żłobek Moentessori w Warszawie powstał z myślą o najmłodszych i pokazywaniu im świata, w którym dominuje szacunek, samodzielność, odpowiedzialność, świadomość, ale i umiejętna praca w grupie.