Wystrój wnętrz - strona 2

 • meble na zamówienie

  Meble na zamówienie zresztą dają nam świetną możliwość wybrania takich szafek i szuflad, jakie nam są niezbędne. Niestety nie w każdym gotowym zestawie znajdziemy takie meble jak cargo czy wysuwany kosz na odpady. A warto wyposażyć się w tego typu ułatwiające życie rozwiązania. Meble na zamówienie pozwalają nam także zagospodarować całą przestrzeń kuchenną.

 • Plakaty czarno białe

  Wystroje wnętrz oparte na minimalizmie i industrialnym stylu zyskują przy zastosowaniu zasady "mniej znaczy więcej". Plakaty czarno białe to doskonała alternatywa dla feerii barw, które będą doskonałą dekoracją dla surowych, mało ozdobionych przestrzeni. Chwytliwe hasła czy kontrastowe zdjęcia w antyramie doskonale podkreślą tego typu aranżacje.

 • Balony z helem Zielona Góra

  Przedstawiamy ofertę sklepu internetowego Floweros. Balony z helem w Zielonej Górze najczęściej pojawiają się na wszelkiego rodzaju imprezach i wydarzeniach z udziałem dzieci. Obsługujemy m.in. festyny osiedlowe, atrakcje z okazji Dnia Dziecka, imprezy organizowane przez przedszkola i wiele innych. Nasze dekoracje są lubiane przez najmłodszych.

 • Ciągniki ogrodnicze

  W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór traktorów do koszenia, które wyróżniają się doskonałą odpornością na warunku atmosferyczne i częstą eksploatację, jak również uszkodzenia mechaniczne. Nasze ciągniki ogrodnicze są wydajne, wyposażone w pojemny kosz na trawę oraz solidne ostrza. Sprzęt jest łatwy i bezpieczny w użytkowaniu. Zapewnia komfortowe warunki koszenia dzięki wygodnemu fotelowi, stabilnej konstrukcji oraz funkcjonalnemu systemowi sterowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 • stoły nierozkładane drewniane

  Stoły drewniane to meble, które spełniają swoją role nie tylko w różnych pomieszczeniach (mogą być nierozkładane), jak jadalnia czy pokój dzienny, ale także w różnych wnętrzach, tak tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Polecane przez nas modele to produkty wytrzymałe produkowane przez naszą firmę z najlepszego drewna (dąb europejski) oraz forniru.

 • Kolumny prysznicowe

  Stoisz przed wyborem idealnej armatury do swojej łazienki? Sprawdź nasz asortyment! W ofercie naszego sklepu znajdziesz najróżniejsze kolumny prysznicowe. W zależności od tego, w jakim stylu zaaranżowana jest Twoja łazienka, znajdziesz zarówno opcje klasyczne, modernistyczne i minimalistyczne. Wybieraj pomiędzy czernią, srebrem i złotem!

 • Usługi transportowe

  Potrzebujesz szybkiej pomocy przy przeprowadzce w Warszawie lub okolicach? W takim wypadku zaufaj tylko sprawdzonej firmie, jaką jest Trans Professional. Zajmują się oni profesjonalnymi usługami transportowymi, przewożąc takie towary jak meble, sprzęt RTV oraz AGD, antyki i inne dzieła sztuki, a także wiele innych. Ponadto, dysponują dużym magazynem samoobsługowym, z którego można korzystać o praktycznie każdej porze dnia i nocy. Z nimi masz całkowitą pewność, że wszystkie tworze rzeczy będą bezpieczne.